ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Problem z doborem soczewek
  • Sadek85
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 20 września 2006, 20:53
    Lokalizacja: Pabianice

    Problem z doborem soczewek

    autor: Sadek85 » 30 września 2006, 18:54

    Witam. 10 dni temu by?em na badaniu komputerowym i wykaza?o wad? wzroku -1,5, promie? krzywizny tylnej 8.7 i ?rednice 14. Po badaniu otrzyma?em soczewki firmy J&J Acuvue Advance 8.7 o ?rednicy 14. Po 4 dniach poszed?em do specjalisty bo by?y za du?e gdy? nie mog?y si? wycentrowa? na oku. Dosta?em nowe, mniejsze o promieniu krzywizny 8.3 tak?e J&J Acuvue Advance o ?rednicy 14. Te s? znacznie lepsze od poprzednich cho? zdarza si? ?e widze niekiedy obraz zamazany. Dzi? wybra?em si? na wizyte kontroln?. Doktor powiedzia?a, ?e te soczewki 8.3 J&J s? troche za ciasne :smutny: i powiedzia?a abym zakupi? sobie soczewki innej firmy - poleci?a mi Bauscha o promieniu krzywizny F/M i ?rednicy 14.2. Zrobi?em tak jak powiedzia?a :prosze: . Kupi?em te soczewki dzi? za 46z? i co si? okaza?o ?? ?e s? za du?e, bo podobnie jak J&J Advance 8.7 lataj? mi po oku i nie mog? si? wycentrowac. ;/ Nie wiem ju? co mam robi?, jakie soczewki dobra? aby by?y dobre. Dochodze do wniosku, ?e albo mam jakie? dziwne te oczy :placze: albo problem tkwi w pani doktor, kt??ra nie potrafi mi dobra? soczewek. Prosze o pomoc. Dzi?ki.
  • pako
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 26 września 2006, 23:13
    Lokalizacja: Radomsko

    autor: pako » 01 października 2006, 00:10

    proponuje firme CooperVision. Frequency XCEL albo Proclear. Napewno jeszce taniej wyjdzie
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości