ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Rozmiary krzywizny i srednicy soczewek.
  • larousse
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 20
    Rejestracja: 13 sierpnia 2006, 14:39
    Lokalizacja: WM

    Rozmiary krzywizny i srednicy soczewek.

    autor: larousse » 25 sierpnia 2006, 12:59

    Przy badaniu dosta?am karteczk? 14,0 8,8 - zalecane soczewki J&J.
    Z tego co sie orientuje i lekarz m??wi? nie ma juz 8,8 /Czy ktos z Was sie jeszcze spotuka z tym rozmiarem ? jak tak to prose o link do zakupu on-line na [nazwa - regulamin]/
    Stosuje wi?c 8,7 i jest w miare optymalnie pod warunkiem ze zgada sie parametr 14,0.
    Problem pojawil sie ostatnio gdy sprzedawca-lekarz w sklepie po uprzednim zobaczeniu kartki z parametrami da? mi soczewki z parametrami 14,2 oraz 8,6. Czyli rozbiezno?? duza i to w obu parametrach. Na moje pytanie odpowiedzial ze to uniwersalny rozmiar i ze beda pasowaly. W efekcie widze w nich na odleglosc moze 2 metr??w a dalej rozamzany obraz.
    Czy mam prawo reklamowac towar ?

    Co oznacza termin z panstwa strony "dwa promienie tylnej krzywizny pozwalaj? dopasowa? soczewk? wi?kszo?ci pacjent??w. " i podane parametry producenta p a r a m e t r y
    Krzywizna: 8,4; 8,8 Oznacza to ze wskazany jest dla osob o krzywiznie od 8,4 do 8,8 ?
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 27 sierpnia 2006, 18:19

    larousse pisze:14,2 oraz 8,6. Czyli rozbiezno?? duza i to w obu parametrach. Na moje pytanie odpowiedzial ze to uniwersalny rozmiar i ze beda pasowaly
    Heh :gwizd:

    [ Dodano: 27 Sie 2006 06:20 ]
    larousse pisze:W efekcie widze w nich na odleglosc moze 2 metr??w a dalej rozamzany obraz. Czy mam prawo reklamowac towar ?
    A na jakiej podstawie? Nie wykona?e? badania, kupi?e? na w?asn? r?k?!
    pozdrawiam
    markowski
  • larousse
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 20
    Rejestracja: 13 sierpnia 2006, 14:39
    Lokalizacja: WM

    autor: larousse » 29 sierpnia 2006, 12:12

    Markowsi czytaj ze zrozumieniem. W pierwszym zdaniu masz wszystko wyt?umaczone, W??cznie z tym ze nie kupi?em a kupi?am!
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 29 sierpnia 2006, 12:50

    larousse pisze:Markowsi czytaj ze zrozumieniem. W pierwszym zdaniu masz wszystko wyt?umaczone, W??cznie z tym ze nie kupi?em a kupi?am!
    Dobra, m??j b??d - przepraszam,
    Ale z drugiej strony Markowski a nie Markowsi :P, czyli 1:1
    pozdrawiam
    markowski
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości