ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Soczewki ich BC i DIA
  • loleszkin
    Posty: 0
    Rejestracja: 19 czerwca 2014, 15:55
    Lokalizacja: Polandia

    Soczewki ich BC i DIA

    autor: loleszkin » 19 czerwca 2014, 16:06

    Mam 20 lat, od dwóch lat korzystam z soczewek. Soczewek nie noszę codziennie, latem częściej. Teraz właśnie nadchodzi okres kiedy soczewki noszę 5x w tygodniu po kilka godzin dziennie. Do tej pory nosiłem -5 BC 8.6 DIA 13.8/14.2 chyba też się zdarzyło, generalnie używam soczewek jednodniowych, wcześniej ich ceny były trochę niższe używałem TruEye, potem iWear, jednak teraz te drugie również kosztują ponad 65zł za opakowanie starczające na 15dni. Ostatnio znalazłem w internetowym [nazwa regulamin] fajną promocję bo soczewki iWeara wychodzą 50zł na cały miesiąc, więc kupiłem sobie 2 opakowania. Problem w tym, że mają one BC 8.7 i DIA 14.2, znaczy w sumie nie wiem czy problem, nie widzę zupełnie żadnej różnicy i jej nie odczuwam. O ile DIA 14.2 chyba(?) zdarzyło mi się nosić to BC 8.7 nie miałem nigdy. Chciałbym się dowiedzieć czy to w jakiś sposób szkodzi bo ja różnicy naprawdę nie odczuwam.
    A jeśli to jest szkodliwe, czy ktoś mógłby mi polecić jakieś jednodniowe soczewki, których użytkowanie wychodzi taniej? Jakieś "wielo paki" lub inne promocje?
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości