ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
droga ta wizyta??
  • masterjedi_6
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 01 sierpnia 2006, 19:38
    Lokalizacja: inowrocÂ?aw

    droga ta wizyta??

    autor: masterjedi_6 » 01 sierpnia 2006, 19:41

    Witajcie . Chcia?bym si? od Was dowiedzi?c ile mam mniej wi?cej szykowa? kasy na wizyt? u okulisty bo chcia?bym zacz?? nosi? soczewki kontaktowe. Ile wy dali?cie? Wi?cej ni? st??wa??

    Dzieki
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 01 sierpnia 2006, 19:59

    Prosze podzwonic po specjalistach dobierajacych soczewki kontaktowe i zapytac. Ceny sa rozne w zaleznosci od roznych czynnikow i specjalistow :)

    Porownam to do np. ceny tego samego paliwa na dwoch stacjach... sa roznice? Ano sa!
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 05 sierpnia 2006, 19:01

    Oko?o 50 z?
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 14 sierpnia 2006, 23:11

    R???nie, jeden we?mie 40z?, inny 70...
    Pami?taj, ?e je?eli jest to Twoja pierwsza wizyta, powiniene? zosta? przeszkolony z piel?gnacji, zak?adania, ?ci?gania.
    Ja by?em u takiego specjalisty, co nie wypu?ci? z gabinetu jak nie by? pewien co do moich umiej?tno?ci. Zap?aci?em 60z?, dosta?em soczewki i siedzia?em przesz?o 2godziny!
    pozdrawiam
    markowski
  • nitro18
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 8
    Rejestracja: 01 sierpnia 2006, 19:08
    Lokalizacja: Bystrzyca KÂ?odzka

    autor: nitro18 » 15 sierpnia 2006, 00:50

    :wow:
    8) Nitro 8)
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 17 sierpnia 2006, 12:08

    markowski pisze: Pami?taj, ?e je?eli jest to Twoja pierwsza wizyta, powiniene? zosta? przeszkolony z piel?gnacji, zak?adania, ?ci?gania.
    Ja by?em u takiego specjalisty, co nie wypu?ci? z gabinetu jak nie by? pewien co do moich umiej?tno?ci. Zap?aci?em 60z?, dosta?em soczewki i siedzia?em przesz?o 2godziny!
    A ja zap?aci?em 50z?. Najpierw okulistka pierwsza za?o?yla mi jedn? soczewk?, potem kaza?a mi ?ebym drug? sam za?o?y?. Po 10 minutach gdy nie mog?em za?o?yc to ona znowu mi za?o?y?a. Powiedzia?a mi jak zdejmowa?(POWIEDZIA?A - NIE POKAZA?A) i papa do domku!
    Wi?c zbyt dobra to chyba nie by?a, nie powiedzia?a mi r??wnie? tego ?e pojemniczek trzeba wymienia? co 3 miesi?ce.
  • Katharina
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 sierpnia 2006, 15:43
    Lokalizacja: Wieliczka

    autor: Katharina » 23 sierpnia 2006, 15:51

    Ja zap?aci?am 55 z?otych, by?am w gabinecie prywatnym. Super mi?a Pani Optyk pokaza?a mi wszystko,wyt?umaczy?a, ?wietnie...:) polecam soczewki
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości