ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
problem z soczewkami przed komputerem
  • mantaki
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 09 marca 2013, 11:54
    Lokalizacja: Poznań

    problem z soczewkami przed komputerem

    autor: mantaki » 09 marca 2013, 12:23

    Witam,

    Noszę okulary OP+1 OL+1,25, tylko sfera. To znaczy powinnam nosić (przynajmniej tak sugeruje moja okulistka), ponieważ wydaje mi się, że nie mam żadnej różnicy w widzeniu jeśli mam je na nosie cały dzień i jeśli nie mam. W pracy oczywiście tak, cały czas, bo w przeciwnym wypadku oczy mnie pieką, łzawią i nie wytrzymuję 8h przed komputerem. Natomiast po pracy czasami zapominam, że mam je na nosie i jest ok, ale w przypadku fatalnej pogody (deszcz, śnieg, mróz) lub słonecznego dnia muszę je zdjąć.....stąd pomysł noszenia soczewek kontaktowych. Zrobiłam badanie, soczewki dobrane przez specjalistę, mam Acuve True Eye 1-dniówki i doskonale się w nich czuję oraz widzę w dni kiedy nie jestem w pracy i nie siedzę przy komputerze, bo jak już zasiądę to po 1-2 h jest masakra, soczewki powodują dyskomfort, nieostre widzenie, czuję, że mam je na oczach :-( Co może być przyczyną? Ma ktoś tak samo?
  • Grazyna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 marca 2013, 10:32
    Lokalizacja: wwa

    autor: Grazyna » 14 marca 2013, 10:57

    A ja mam pytanko noszę okulary cylindryczne i zawssze miałam z nimi roblem mam cylinder 2 :) w lewym oku do tego dość spore sfery + 2 :) a założyłam okulary w wieku 27 lat. Teraz mam soczewki czuje się komfortowo dlaczego okulary nie są aż tak komfortowe, wiedze ze niektóre osoby nie maja problemu czy nosza soczewki czy okulary :)) czy jest ktoś na forum komu jest mega dobrze tylko w soczewkach :jupi:
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości