ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Dobre soczewki 8.8 lub 8.9 minusy
  • dL31n
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 kwietnia 2012, 18:48
    Lokalizacja: pl

    Dobre soczewki 8.8 lub 8.9 minusy

    autor: dL31n » 25 kwietnia 2012, 19:01

    Siema. Mam pewien problem. Traf chciał, że nie dość że ma wadę wzroku to jeszcze dziwną krzywiznę, bo 8.8. Na początku jak zaczynałem moją przygodę z soczewkami było ekstra, bo nosiłem ActiFreshe i uważam że to były świetne soczewki. Niestety, ale je wycofali. Moja Pani okulistka absolutnie zabroniła mi schodzić z krzywizny, bo w moim wypadku tylko mogę iść w zwyższ... Tak więc 8.9. Jedyne dostępne minusy na rynku 8.9 to Biomedics 55. Noszę je już z rok czasu, ale ciągle coś mi nie pasuje. Jak zakładam je rano jest ok, ale im dłużej je mam na oczach tym to staje się bardziej wkurzające. Poza tym źle się je zakłada. W porównaniu z ActiFresh są z byt miękkie. Za bardzo się gną i co najważniejsze nawodnienie. to jest to czego mi brakuje. Tutaj mam 55%, a ActiFresh miały 73% i to był mega komfort. Mogłem mieć założone soczewki 24h bez ściągania i ich nie czułem.

    Moje pytanie. Może są jakieś inne dobre 8.8 lub 8.9 o których nie wiem. Jeżeli nie, to mam uderzać w jakieś 8.6? Znalazłem też jedne 8.7 Precision UV, ale mają dość negatywne opinie.

    Co polecacie? Z góry dzięki.
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 30 maja 2012, 20:25

    Mialy duze uwodnienie ale pewnie slaba przepuszczalnosc tlenu co tez jest bardzo wazne.
    Adek
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości