ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
dzienne a miesięczne
  • irenka88
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 02 lipca 2006, 22:41
    Lokalizacja: Gda??sk

    dzienne a miesięczne

    autor: irenka88 » 02 lipca 2006, 22:50

    Witam,
    od oko?o p??? roku nosz? sporadycznie soczewki jednodniowe Focus Dailies (Ciba Vision). Teraz zastanawiam sie nad kupnem soczewek miesiecznych - O2Optix (tak?e firmy Ciba Vision). Krzywizna soczewek jest taka sama - 8,6, jednak roznia sie srednica: Dailies - 13.8, a O2Optix - 14.2. Zastanawiem si? w jakim stopniu zakladanie soczewek bedzie utrudnione (teraz nie mam zadnych problemow). Nie chce kupic soczewek i stwierdzic ze cos jest nie tak. Czy lepiej bedzie poszukac innych soczewek miesiecznych?

    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy do tych soczewek moglabym uzywac plynu OptiFree Express? Slyszalam ze jest dobry (nie mam doswiadczenia z plynami, jako ze dotychczas uzywalam tylko soczewek jednodniowych)

    Z gory dziekuje za odpowiedz.

    PS. Wiele informacji znalezionych na forum bardzo mi sie przydalo - dziekuje bardzo tworcom/tworcy :)

    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:51 przez irenka88, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 04 lipca 2006, 23:11

    irenka88 pisze:Zastanawiem si? w jakim stopniu zakladanie soczewek bedzie utrudnione (teraz nie mam zadnych problemow). Nie chce kupic soczewek i stwierdzic ze cos jest nie tak. Czy lepiej bedzie poszukac innych soczewek miesiecznych?
    Po pierwsze prosze sprobowac znalesc kogos u kogo trwa pewnego rodzaju promocja, gdzie w cenie dopasowania sa soczewki. Wtedy nie bedzie zadnego problemu ze stwierdzeniem czy okresleniem czy beda dobre, przwaznie sa. Jednak to nalezy zawsze sprawdzic.
    irenka88 pisze:dziekuje bardzo tworcom/tworcy
    Ciesze sie, ze komus sie przydalo, zapraszam do czestego korzystania i udzielania sie :D bo forum tworza ludzie tu bywajacy :)
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości