ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
dyskomfort Baush&Lomb
  • *Ania*
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 10 czerwca 2006, 19:03
    Lokalizacja: Polska

    dyskomfort Baush&Lomb

    autor: *Ania* » 11 czerwca 2006, 15:49

    Witam! Tydzie? temu za?ozy?am moje pierwsze soczewki(B&L-3miesi?czne) i niestety ca?y czas odczuwam dyskomfort. Czasem jest lepiej i tylko czuj? soczewki przy mruganiu, ale po jakim? czasie oczy mnie piek? tak jakby mia?y ?zawi?, ale s? suche. Nie mam zaczerwienionych oczu ani ?adnej wysypki. U?ywam p?ynu ReNu ten, kt??ry zosta? wycofany. Czy b?d? musia?a zmienic soczewki, czy mo?e okulista przepisze mi jakie? krople?
    Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2006, 16:35 przez *Ania*, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 11 czerwca 2006, 16:32

    Prosze udac sie do specjalisty, ktory dopieral Pani soczewki i opowiedziec o swoich dolegliwosciach jak najpredzej, tylko w taki sposob mozna zaradzic dalszemu pojawiajacemu sie dyskomfortowi. To jakie kroki poczyni - truno wnioskowac przez internet.
    Plyn radze zmienic - tam gdzie Pani kupila powinni go gratisowo wymienic na wczesniejszej generacji. Poza tym nie wiem, dlaczego i kto go Pani sprzedal tydzien temu, skoro od dluzszego czasu wiadomo o jego wycofywaniu z produkcji i sprzedazy??
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 01 września 2006, 16:25

    Te? kiedy? u?ywa?am tych soczewek ale zmieni?am je na nowsze.Mia?am podobne dolegliwo?ci.A p?yn radze jak najszybciej wymieni?!!!A mo?e te dolegliwo?ci s? spowodowane u?ywaniem tego p?ynu.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości