ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Ja chce soczewki
  • sweetie
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 06 kwietnia 2006, 09:04
    Lokalizacja: Tychy

    Ja chce soczewki

    autor: sweetie » 06 kwietnia 2006, 09:14

    Witam ja z takim zapytaniem do Was :) wczoraj bylam u Pani okulistki na badania i okazalo sie ze mam astygmatyzm i dala mi recepte na okulary lewe oko cylinder +2,00 a prawe oko cylinder +0,5 :( nio i powiedziala jeszcze z eod razu nie moge zaczac nosic soczewek bo przez pol roku musze przyzwyczaic oko do okularow :(( a ja nie chce za bardzio okularow kupowac... Mam pytanie czy moge od razu zaczac nosic soczewki ?? byl tez ktos w takiej sytuacji ze bez okularow od razu zaczal nosic soczewki ?? szkoda mi wywalac kase na te okulary na miesiac czy tez dwa skoro pozniej i tak kupie soczewki...
    prosze poradzcie mi cos :) dziekuje
    Pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 06 kwietnia 2006, 10:35

    Ciezko jednoznacznie odpowiedziec.
    Jednak sa przypadki ze od razu aplikowane sa soczewki, czasami jednak nie.

    Prosze jednak pamietac, ze okulary napewno sie Pani przydadza, w roznych sytuacjach.. np. jakiejs infekcji, podraznienia oka itp. wtedy soczewki kontaktowe trzeba odlozyc i wrocic do okularow.
  • sweetie
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 06 kwietnia 2006, 09:04
    Lokalizacja: Tychy

    autor: sweetie » 06 kwietnia 2006, 10:41

    Dziekuje za odpowiedz... co racja to racja i tak je musze kupic... jakos przezyje te pol roku chyba ze bedzie sie dalo wczesniej zamienic na soczewki :) Pozdrawiam i jeszcze raz dizkeuje :)
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości