ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
soczewki i sztuczne łzy
  • olga
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 21 sierpnia 2005, 19:53

    soczewki i sztuczne łzy

    autor: olga » 03 lutego 2006, 18:51

    :shy: witam na forum moja kolezanka ma soczewki kontaktowe ,jak je zdejmuje to jej lzawia oczy i nie wiem dlaczego tak jest ,ja soczewek nie mam co ma moja kolezanka zrobic z tymi oczami jak zdejmuje soczewki pozdrawiam :roll:
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 15:53 przez olga, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: soczewki i sztuczne Â?zy

    autor: optometrysta.pl » 03 lutego 2006, 22:13

    olga pisze::shy: witam na forum moja kolezanka ma soczewki kontaktowe ,jak je zdejmuje to jej lzawia oczy i nie wiem dlaczego tak jest ,ja soczewek nie mam co ma moja kolezanka zrobic z tymi oczami jak zdejmuje soczewki pozdrawiam :roll:
    Podczas sciagania jak i zakladania nalezy przestrzegac rygorystycznych zasad higieny. Moze albo tego nie przestrzega, albo dochodzi przy sciaganiu do wiekszego podraznienia rogowki co moze wywolywac ten efekt. Jezeli po sciagnieciu lzawienie mija - taka uroda. Acz kolwiek warto przejsc sie do specjalisty, lub podczas kolejnej wizyty kontrolnej o to zapytac.


    ps. moze kolezanka sama by sie na naszym forum zarejestrowala i wypowiadala? Zapraszamy kolezanke! B)
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości