ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Transitions z polaryzacją
  • morim
    Posty: 0
    Rejestracja: 08 sierpnia 2019, 08:58

    Transitions z polaryzacją

    autor: morim » 08 sierpnia 2019, 13:41

    Witam wszystkich na forum!
    Szukam informacji od praktyków/fachowców, nt. szkieł Jai Kudo vantage.
    Proszę o opinię czy warto brać te szkła pod uwagę czy wybrać zwykle Transitions bez polaryzacji? Do tej pory takowych używałem, ale już czas na zmianę. Potrzebuje okularow uniwersalnych, do chodzenia, jazdy samochodem, ogladania tv, etc. Moce -2, indeks 1.5.
    Czy transitions firmy Jak Kudo są dobrej jakości czy szukać oferty innych producentów?
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i opinie. W necie oprócz artykułów reklamowych nie znalazłem wiarygodnych informacji.
  • Sarven
    Pomocna Dłoń
    Pomocna Dłoń
    Posty: 0
    Rejestracja: 21 lutego 2019, 20:34

    Re: Transitions z polaryzacją

    autor: Sarven » 08 sierpnia 2019, 15:01

    morim pisze: 08 sierpnia 2019, 13:41 Witam wszystkich na forum!
    Szukam informacji od praktyków/fachowców, nt. szkieł Jai Kudo vantage.
    Proszę o opinię czy warto brać te szkła pod uwagę czy wybrać zwykle Transitions bez polaryzacji? Do tej pory takowych używałem, ale już czas na zmianę. Potrzebuje okularow uniwersalnych, do chodzenia, jazdy samochodem, ogladania tv, etc. Moce -2, indeks 1.5.
    Czy transitions firmy Jak Kudo są dobrej jakości czy szukać oferty innych producentów?
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i opinie. W necie oprócz artykułów reklamowych nie znalazłem wiarygodnych informacji.
    Z doświadczenia powiem, że jak pytałem optyków o szkła Jai Kudo to mi je odradzano.
    Swoją drogą - Czy ta firma nie ma przypadkiem najtańszych szkieł progresywnych?

    Opinie pracowników działu produkcji i marketingu na różnych forach mówią same za siebie na temat jakości szkieł, polecam przeczytać.

    Skoro wada jest mała, to bazowy indeks, jak najbardziej, wystarczy.
    Mogę polecić Szajne, chociaż teraz też się tam 'trochę' pozmieniało i ich produkty nie są już PONOĆ takie, jak były jeszcze dwa lata temu, ale szkła o tej mocy nie będą drogie i myślę, że będą pasowały pod Pana oczekiwania.
    Niech Pan sprawdzi jeszcze Essilor oraz Nikon.
    Firmy HoYa nie polecę ze względu na cyrki(opisane w moim poście na forum), jakie z nimi miałem, chociaż może ktoś ma z nimi lepsze wspomnienia i będzie zadowolony ze szkieł, chociaż te najprawdopodobniej będą droższe od np. Szajny.

    Kiedyś byłem zadowolony ze szkieł Zeissa, ale optyk mi je odradził mówiąc, ze to nie ta jakość, co kiedyś, dlatego tym razem się na nie nie zdecydowałem.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości