ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Za male oprawki(?)
  • Sewik
    Posty: 0
    Rejestracja: 28 stycznia 2019, 19:04

    Za male oprawki(?)

    autor: Sewik » 28 stycznia 2019, 19:10

    Witam, ostatnio dokonalem zmiany oprawek, zamowilem je przez internet i nie ukrywam bardzo mi sie podobaja zaufany optyk w moim miescie "zmniejszyl" mi szkla poniewaz nowe oprawki sa troche mniejsze i nie miescily sie do niech szkla ale ostatnio moj znajomy zwrocil mi uwage czy moje nowe oprawki nie sa czasami przy male nie ukrywam troche sie tym przejalem bo po pewnym czasie noszenia faktycznie odstaja i smiesznie to wyglada... Czy jezeli sa faktycznie przy male to czy optyk moze cos na to zdzialac? Dodam ze cale okulary sa z plastiku bo zapewne ma to duze znaczenie
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Za male oprawki(?)

    autor: optometrysta.pl » 29 stycznia 2019, 09:13

    Jak są za małe to są za małe - materiał nie ma znaczenia.
  • emil35
    Posty: 0
    Rejestracja: 03 września 2018, 13:22

    Re: Za male oprawki(?)

    autor: emil35 » 01 lutego 2019, 15:50

    Za małe i odstają? W jakim sensie odstają?
  • Sarven
    Pomocna Dłoń
    Pomocna Dłoń
    Posty: 0
    Rejestracja: 21 lutego 2019, 20:34

    Re: Za male oprawki(?)

    autor: Sarven » 27 marca 2019, 16:13

    Sewik pisze: 28 stycznia 2019, 19:10 Witam, ostatnio dokonalem zmiany oprawek, zamowilem je przez internet i nie ukrywam bardzo mi sie podobaja zaufany optyk w moim miescie "zmniejszyl" mi szkla poniewaz nowe oprawki sa troche mniejsze i nie miescily sie do niech szkla ale ostatnio moj znajomy zwrocil mi uwage czy moje nowe oprawki nie sa czasami przy male nie ukrywam troche sie tym przejalem bo po pewnym czasie noszenia faktycznie odstaja i smiesznie to wyglada... Czy jezeli sa faktycznie przy male to czy optyk moze cos na to zdzialac? Dodam ze cale okulary sa z plastiku bo zapewne ma to duze znaczenie
    Podrzuć zdjęcia całości.
    Opinią się nie przejmuj, bo każdy ma inne poczucie estetyki.

    Ja podjąłem ryzyko decydując się na RayBan3447v o mocy -6.0 ; indeks 1.67
    Oprawa ma szerokość 2 - 2.2mm, a szkło odstaje tyle samo.
    Byłem u różnych optyków i nawet mi pokazywali, że klienci z wadą -7 i -8 decydowali się na cienkie oprawy, pomimo swoich wad.

    Mało kto patrzy na Ciebie od boku i mało kto akurat myśli o tym, czy odstaje to szkło, czy nie.
    A jeśli jest ono matowe, to już w ogóle trudniej je zauważyć.

    Okulary to element naszego dnia codziennego, a przynajmniej większości z nas.
    Lepiej, abyśmy czuli się w nich świetnie i byli w 100% zadowoleni z tego, że wydajemy kilka set złotych, czasem nawet 1.000zł+ na okulary, niżeli nosili coś, co niezbyt nam się podoba, ale na co zdecydowalśmy się ze względu na to, że szkło mniej odstaje, a szkło przecież odstaje z tyłu i od frontu nikt tego nie widzi.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości