Witam. Od ponad roku noszę soczewki: P(-6,50, cylinder. -2.25) L(-6,50, cylinder. -3.25). Oczywiście z lewą soczewką był na początku problem, bo nie było dostępnej soczewki miesięcznej o takim cylindrze. Na szczęście na rynek zostały wprowadzone Proclear Toric XR... muszę powiedzieć, że na początku ...