ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Metoda dr Artura Smutko
  • Agata
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 01 września 2005, 18:03
    Lokalizacja: Jaworzno

    Metoda dr Artura Smutko

    autor: Agata » 01 września 2005, 18:10

    Czy kto? s?ysza? o metodzie leczenia kr??tkowzroczno?ci dr Smutko.Prosz? o jakiekolwiek opinie na ten temat.
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 05 kwietnia 2006, 10:27

    jestem kr??tkowzroczny (mam -4,5), teraz dodatkowo okaza?o si? ?e mam jaskr?. Wcze?niej oczywi?cie probowa?em r???nych metod, jednak jak dla mnie to tylko budowanie z?udnej nadziei. Dalej mam -4,5 i polubi?em siebie w okularkach!
    Ale oczywi?cie wszystko jest dla ludzi - jeden uzna to za szama?stwo inny za cudotw??rstwo. Wyb??r nale?y do Ciebie.
    pozdrawiam
    markowski
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 01 września 2006, 16:31

    S?ysza?am , ?e ta metoda jest naprawde skuteczna.Chocia? ja jej nie stosowa?am.Nigdy nie mia?am tyle czasu , si?y i wytrfa?o??i w ?wiczeniach.
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 01 listopada 2006, 13:24

    S?ysza?am , ?e ta metoda jest naprawde skuteczna.Chocia? ja jej nie stosowa?am.Nigdy nie mia?am tyle czasu , si?y i wytrfa?o??i w ?wiczeniach.
    Z tego co ja s?ysza?em to ty sama tego nie robisz, tylko jedziesz do tego kolesia i u niego robi si? te ?wiczenia.
    W internecie spotka?em sie z opini? gdzie ktos wyda? du?o kasy na to a nic nie pomog?o i jeszcze jedna opinia gdzie troche pomog?o ale to osoba dosta?a jakie? choroby psychicznej kt??rej nie mo?e wyleczy?.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości