ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Wada wzroku i cwiczenia.
  • Rodzyn
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 27 kwietnia 2008, 19:21
    Lokalizacja: Bytom Odrza??ski

    Wada wzroku i cwiczenia.

    autor: Rodzyn » 27 kwietnia 2008, 19:28

    Od urodzenia mam wade wzroku na jedno oko (minus) 8,0 i ta wada jest nieuleczalna. W te chore oko dostalem kasztanem i zanika mi nerw, wiec polegam tylko na zdrowym oku. Na zdrowym oku mam wade (minus) 1,25, czy moge cwiczyc na silowni? Boje sie ze cwiczenia zaszkadza mi na tezdrwoe oko albo ze peknie mi zylka. Jesli moge cwiczyc to prosze napisac mi ile dziennie i ile kg. Z gory dziekuje
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 27 kwietnia 2008, 19:43

    O tym mo?e Ci? poinformowa? tylko lekarz, my nie wiemy w jakim stanie jest to oko, nie ma w?r??d nas lekarza, jedynie technicy i mi?o?nicy, a to zupe?nie inna sprawa...

    Zaciekawi?e? mnie, bo te? kiedy? dosta?am kasztanem tu? pod oko i jestem ciekawa czy to wp?ywa na pog??bianie wady. W moim przypadku wszyscy lekarze twierdz?, ?e to na pewno wrodzone, tylko p???niej ujawnione, nawet gdy wspominam o resekcji korzenia z?ba, kt??ra od 10 lat skutkuje trwa?ym stanem zapalnym, bez mo?liwo?ci zabicia antybiotykami.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 27 kwietnia 2008, 19:55

    Dokladnie jak napisala Malla, musisz o tym porozmawiac ze specjalista ktory Cie prowadzi! Zapytaj go o to podczas kolejnej wizyty kontrolnej.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości