ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
szybka zmiana wady
  • Hal
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 05 lipca 2005, 01:01

    szybka zmiana wady

    autor: Hal » 05 lipca 2005, 12:20

    Dwa lata temu po badaniu wzroku mojej 4 l. c??rki zalecono szk?a +1,5, +1,0. Tydzie? temu (c??rka l. 6) zalecono szk?a -1,5, -1,5. Jestem zaniepokojona t? zmian?, w uzasadnieniu lekarz poda?: szybki rozw??j dziecka. Co na prawd? jest powodem? Co mam robi?? Dla mnie to nielogiczne, cho? na okulistyce nie znam si? wcale. Prosz? o porad?, pomoc w zrozumieniu tej sytuacji, itp. Hal.
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 19:18 przez Hal, łącznie zmieniany 1 raz.
  • kingaszew
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 28 czerwca 2005, 10:56

    autor: kingaszew » 10 lipca 2005, 13:55

    To ma?o prawdopodobne, ale mo?liwe. Zmiana jest rzeczywi?cie spora. Oko bardzo uros?o w wymierze osiowym. Wazne jest czy oba badania by?y przeprowadzone z pora?eniem akomodacji ( po kroplach- najlepiej zapuszczanych przez kilka dni). Pozdrawiam.
  • Hal
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 05 lipca 2005, 01:01

    autor: Hal » 13 lipca 2005, 21:55

    Dzi?ki za odpowied?! Pierwsze badanie by?o przeprowadzone po kroplach podawanych przez kilka dni, natomiast to ostatnie po jednokrotnym zakropieniu - w dniu zakropienia i nast?pnego dnia. Pozdrawiam. Hal.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości