ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1
Zapalenie spojowek-Pytanie
  • kuman
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 marca 2007, 22:40
    Lokalizacja: Â?lÂ?sk

    Zapalenie spojowek-Pytanie

    autor: kuman » 23 marca 2007, 22:49

    Witam!

    Mam pytanie do osob ktore chorowaly na zapalenie spojowek.Jak dlugo Leczyliscie sie z tej choroby,czy czesto wystepuja jej nawroty?Czy mozna sie "calkowice" sie z tego wyleczyc tzn. aby oko bylo w takim samym stanie jak przed zapaleniem?

    Dziekuje i pozdrawiam !
  • Awatar użytkownika
    bartus
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 43
    Rejestracja: 02 marca 2007, 12:24
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: bartus » 23 marca 2007, 23:32

    Wydaje mi si? ?e tak. Kole?anka miala zapalenie spoj??wek niedawno i wyleczyla je w ci?gu paru dni(lekarz jej cos przepisal chyba) po czym widzi calkowicie normalnie.
    M??wimy tutaj o osobie trzeciej dlatego niech si? inni wypowiedz?
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 24 marca 2007, 09:36

    po 1 nie ten dzial !! ale mysle jak lemur to zlooka to przeniesie tam gdzie trzeba :P
    po 2 podobnie jak bartus :) kilka dni

    btw
    jak dla mnie nie ma nic lepszego na stany zapalne oka jak swietlik !! nie ma to jak ziolka a nie jakas chemia :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 24 marca 2007, 12:34

    Ja mam najcz??ciej zapalenia spoj??wek zwi?zane w alergi?, kt??ra ma miejsce w okresie marzec-maj, a zapalenia zdarza?y mi si? przed sezonem czyli w okolicach lutego. Wysuszone, pe?ne piasku oczy. Objawy te ?agodzi?o zakraplanie kropli nawil?aj?cych, a tak poza tym to niczego nie stosowa?am, zapalenie spoj??wek przechodzi?o po paru dniach do tygodnia. Zawsze rozmawia?am z okulist? jednak?e zawsze zaleca? mi kropelki nawil?aj?ce i nic poza tym. Jednak?e metoda ta nie b?dzie skutkowa? w ka?dym przypadku, wi?c lepiej skontaktowa? si? ze specjalist?.

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 24 marca 2007, 15:29

    Ja ostatnio mia?am zapalenie spoj??wek.Leczenie zaje?o mi jakie? 4 - 5 dni.Czyli bardzo kr??tko.Ale lepiej is? do lekarza.Ja mia?am przepisane jakie? krople.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 24 marca 2007, 16:04

    kazde zapalenie spojowek moze byc wywolane innym czynnikiem. Jak pisali poprzednicy, powinno sie udac do specjalisty celem diagonozy.
  • malachiaszek
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 14
    Rejestracja: 28 czerwca 2007, 10:20
    Lokalizacja: sÂ?upsk

    autor: malachiaszek » 28 czerwca 2007, 12:54

    LEMUR pisze:kazde zapalenie spojowek moze byc wywolane innym czynnikiem. Jak pisali poprzednicy, powinno sie udac do specjalisty celem diagonozy.
    witam ja chodzilem kilka lat i niestety nie wyleczyli. 15 lat walcze z tym zapaleniem i nikogo niemam zamiaru straszyc ale naprawde trugno to wyleczyc choc medycyna porusza sie do przodu.
ODPOWIEDZ Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości