ODPOWIEDZ Posty: 53
Jak zużywacie płyn do soczewek?
  • Czas potrzebny na zuzycie butli plynu o poj. 350-360ml

    1 miesiąc
    0
    Brak głosów
    1,5 miesiąca
    4
    15%
    2 miesiące
    4
    15%
    2,5 miesiąca
    0
    Brak głosów
    3 miesiące
    9
    33%
    3,5 miesiąca
    3
    11%
    4 miesiące
    0
    Brak głosów
    4,5 miesiąca
    0
    Brak głosów
    5 miesięcy i dłużej
    4
    15%
    korzystam z płynu o innej pojemności
    3
    11%
    nie korzystam z płynu (mam soczewki jednodniowe)
    0
    Brak głosów
     
    Liczba głosów: 27
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    Jak zużywacie płyn do soczewek?

    autor: wolbashi » 14 marca 2007, 22:05

    No w?a?nie interesuje mnie ile czasu potrzebujecie na zu?ycie butli p?ynu do soczewek o pojemno?ci 350 - 360 ml?

    Je?eli macie mniejszej pojemno?ci lub wi?kszej, to napiszcie w po?cie, a w ankiecie zaznaczcie opcj? inna pojemno?? my?l?, ?e wtedy wyniki b?d? bardziej wiarygodniejsze.

    My?l? r??wnie?, ?e 10 ml to wiele nie jest i raczej nie przeszkodzi nam to w ocenieniu takiej ?redniej forumowej ;) Prosz? r??wnie? o jaki? komentarz do swej odpowiedzi.

    Ankieta nie ma na celu ?adnego wy?miania was, ?e?cie pedanci lub brudasy ma na celu okre?lenie takiego ?redniego zu?ycia p?ynu, by nowi u?ytkownicy soczewek mogli sobie oszacowa? na ile im wystarczy (mniej wi?cej) tego p?ynu

    Sama nosze soczewki dopiero od 2 miesi?cy z kawa?kiem i w?a?nie dzi? wymieni?am sobie butl? o pojemno?ci 355ml na now?, jednak?e w mi?dzyczasie by?am tydzie? na wyje?dzie i wtedy mia?am ma?? butelk? p?ynu, r??wnie? pocz?tki nie by?y proste i p?yn la? si? strumieniami, st?d te? nie zaznacz? na razie odpowiedzi by nie zafa?szowa? wyniku.

    pozdrawiam

    W.
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 13:59 przez wolbashi, łącznie zmieniany 4 razy.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 14 marca 2007, 22:10

    wolbashi pisze:Ankieta nie ma na celu ?adnego wy?miania was, ?e?cie pedanci lub brudasy
    pad?em :lol:

    dobra wiec tak moj 360 ml Moisture starcza mi na jakies 3 miesiace i 1.5 tyg. p?yn wymieniam codziennie :) Nie oszczedzam zbytnio ale i nie zalewam pojemnika do samego czubka :)

    btw PIERWSZY !!! :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 14 marca 2007, 22:25

    dla mnie wogole dziwne sa odpowiedzi ktore mieszcza sie POWYZEJ 3 miesiecy. Kazdy plyn po otwarciu jest WAZNY 3 miesiace. Takze kazdy kto korzysta z plynu powyzej 3miesiecy od otwarcia robi to na wlasne ryzyko.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 14 marca 2007, 22:40

    dla mnie wogole dziwne sa odpowiedzi ktore mieszcza sie POWYZEJ 3 miesiecy

    ...ale tu chyba nie o to chodzi zeby stwierdzic ile sie powinno taki plyn uzywac bo to pisze na kazdej butelce :) chodzi o to by sprawdzic jak dlugo tak na prawde ludziska uzywaja tych p?yn??w :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 14 marca 2007, 22:43

    woozie pisze:to by sprawdzic jak dlugo tak na prawde ludziska uzywaja tych p?yn??w
    ale pytanie czy wiedza o tym... czy ktos im powiedzial, czy przeczytali instrukcje.
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 14 marca 2007, 22:46

    Mnie p?yn o pojemno?ci 120 ml wystarcza na ok. 1,5 miesi?ca...
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 14 marca 2007, 22:52

    LEMUR pisze:czy przeczytali instrukcje.
    no sorry ale przeczytanie instrukcji to chyba obowiazek kazdego uzytkownika i nie mowie tu tylko o plynach soczewkach ale i ogolnie :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • kasiulka1201
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 159
    Rejestracja: 01 września 2006, 16:09
    Lokalizacja: Częstochowa

    autor: kasiulka1201 » 15 marca 2007, 09:38

    M??j p?yn Optifree 360ml nie oszcz?dzaj?c starcza na jakie? 3 miesi?ce

    :spoko:
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 15 marca 2007, 09:54

    kasiulka1201 pisze:starcza na jakie? 3 miesi?ce
    oddaj dodatkowo glos w ankiecie :)
  • eva
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 39
    Rejestracja: 23 stycznia 2007, 22:54
    Lokalizacja: z Polski

    autor: eva » 15 marca 2007, 17:12

    mi plyn 360 starcza na 1,5 miesiac..nie wiem jak to robicie ze starcza wam na dluzej...i dodam ze nie czyszcze soczewek tylko od razu wkladam do pojemnika..
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 15 marca 2007, 17:30

    eva pisze:mi plyn 360 starcza na 1,5 miesiac..nie wiem jak to robicie ze starcza wam na dluzej...i dodam ze nie czyszcze soczewek tylko od razu wkladam do pojemnika..
    nie zalewaj do konca !! soczewki maja byc cale zanurzone ale to nie znaczy zeby lac pelny pojemnik
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • eva
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 39
    Rejestracja: 23 stycznia 2007, 22:54
    Lokalizacja: z Polski

    autor: eva » 15 marca 2007, 20:10

    woozie pisze:nie zalewaj do konca !! soczewki maja byc cale zanurzone ale to nie znaczy zeby lac pelny pojemnik
    zalewam do zaznaczonej kreski
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 15 marca 2007, 20:18

    zalewam do zaznaczonej kresk


    ja nie mam zadnej kreski niestety :P ale nawet jak by byla to bym pewnie do niej nie zalewal bo moge sie zalozyc ze zaznaczyli ja za wysoko :P Soczewka ma byc cala zanurzona i ja sie tego trzymam :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • hitman1986
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 37
    Rejestracja: 17 lutego 2007, 11:15
    Lokalizacja: Warszawa
    Kontakt:

    autor: hitman1986 » 17 marca 2007, 16:27

    Ja uzywam p?ynu o pojemno?ci 60ml, wi?c taki starcza mi na mniej, wi?cej 2-3 tyg.
    "I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 26 kwietnia 2007, 17:22

    woozie pisze:
    dla mnie wogole dziwne sa odpowiedzi ktore mieszcza sie POWYZEJ 3 miesiecy

    ...ale tu chyba nie o to chodzi zeby stwierdzic ile sie powinno taki plyn uzywac bo to pisze na kazdej butelce :) chodzi o to by sprawdzic jak dlugo tak na prawde ludziska uzywaja tych p?yn??w :)
    na moim plynie opti-free exprss 355ml jak w??l pisze : 'zuzyc w terminie do 6miesiecy od otwarcia' i tego sie trzymam co mam w ulotce i na opakowaniu :>

    [ Dodano: 26 Kwi 2007 05:29 ]
    jednak nurtuje mnie inna sprawa pojemniczek dolaczony do tego plynu jest neiwygodny, nie odpowiadaja mi te 'prazki' gdy wylewam plyn i mimo przeplukiwanie pozotsaje jakies paproszki, woda przemywac nie wolno a ja najchetniej wzielabym je pod bierzaca wode i wysuszy?a czy wowczas pojemniczek nie nadawal by sie do uzycia albo jesli wygotowalabym starszy pojemniczek i wysuszyla to dlaczego mialby sie nie nadawac do uzytku?? uswiadomcie mnie prosze :help:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 26 kwietnia 2007, 18:03

    tulipanna pisze:jednak nurtuje mnie inna sprawa pojemniczek dolaczony do tego plynu jest neiwygodny, nie odpowiadaja mi te 'prazki' gdy wylewam plyn i mimo przeplukiwanie pozotsaje jakies paproszki, woda przemywac nie wolno a ja najchetniej wzielabym je pod bierzaca wode i wysuszy?a czy wowczas pojemniczek nie nadawal by sie do uzycia albo jesli wygotowalabym starszy pojemniczek i wysuszyla to dlaczego mialby sie nie nadawac do uzytku?? uswiadomcie mnie prosze
    woda nie wolno koniec kropka .

    co do pojemniczka masz raciej Opti daje beznadziejny pojemnik i wszystkie te paprochy zostaja. IMO najlepszy plyn oraz pojemniczek ma firma CibaVision :) nie wiem jak to sie dzieje ale prawie nigdy mi sie nie zdarzylo zeby w tym pojemiczku utknal jakis paproch. W kazdym razie polecam
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 26 kwietnia 2007, 18:16

    woozie pisze:
    tulipanna pisze:jednak nurtuje mnie inna sprawa pojemniczek dolaczony do tego plynu jest neiwygodny, nie odpowiadaja mi te 'prazki' gdy wylewam plyn i mimo przeplukiwanie pozotsaje jakies paproszki, woda przemywac nie wolno a ja najchetniej wzielabym je pod bierzaca wode i wysuszy?a czy wowczas pojemniczek nie nadawal by sie do uzycia albo jesli wygotowalabym starszy pojemniczek i wysuszyla to dlaczego mialby sie nie nadawac do uzytku?? uswiadomcie mnie prosze
    woda nie wolno koniec kropka .

    co do pojemniczka masz raciej Opti daje beznadziejny pojemnik i wszystkie te paprochy zostaja. IMO najlepszy plyn oraz pojemniczek ma firma CibaVision :) nie wiem jak to sie dzieje ale prawie nigdy mi sie nie zdarzylo zeby w tym pojemiczku utknal jakis paproch. W kazdym razie polecam
    ja wlasnei mam ten z CIbaVision i postanowialm go wyparzyc ,osuszylam i nie wiem co robic
    tak bym chciala tam wlozyc soczewke w ten piekniutki gladziutki pojemniczek :placze:
    moze ktos inny wie w jaki sposob to szkodzi soczewkom i czy szkodzi :>
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 26 kwietnia 2007, 18:36

    tulipanna pisze:ja wlasnei mam ten z CIbaVision i postanowialm go wyparzyc ,osuszylam i nie wiem co robic
    tak bym chciala tam wlozyc soczewke w ten piekniutki gladziutki pojemniczek :placze:
    moze ktos inny wie w jaki sposob to szkodzi soczewkom i czy szkodzi :>
    no nie wiem czy tak mozna robic mysle ze jak lemur zerknie to cos ci odp :)

    Ps a nie lpiej po prostu kupic pojemniczek to niecale 5zl ? :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 26 kwietnia 2007, 18:44

    woozie pisze:
    tulipanna pisze:ja wlasnei mam ten z CIbaVision i postanowialm go wyparzyc ,osuszylam i nie wiem co robic
    tak bym chciala tam wlozyc soczewke w ten piekniutki gladziutki pojemniczek :placze:
    moze ktos inny wie w jaki sposob to szkodzi soczewkom i czy szkodzi :>
    no nie wiem czy tak mozna robic mysle ze jak lemur zerknie to cos ci odp :)

    Ps a nie lpiej po prostu kupic pojemniczek to niecale 5zl ? :)
    szukalam w necie i znalazlam tylko te obrzydlistwa prazkowane
    ale generalnei dziekuje za podpowiedz :mrgreen:
    gdzie jestes lemurze ,przybadz niesc mi pomoc :aniolek:
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 26 kwietnia 2007, 19:02

    szukalam w necie i znalazlam tylko te obrzydlistwa prazkowane
    poszukaj dobrze bo ja kiedys natknalem sie na takie jakie oferuje Ciba :)

    a z tymi prazkami to porazka jest rzeczywiscie :/
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 26 kwietnia 2007, 19:20

    tulipanna pisze:szukalam w necie i znalazlam tylko te obrzydlistwa prazkowane
    ale generalnei dziekuje za podpowiedz
    gdzie jestes lemurze ,przybadz niesc mi pomoc
    czesc!

    Jejku! Co Cie podpuscilo zeby uzyc WODY!!! Wrr...

    Najlepiej kup sobie maly plyn Ciba Vision SoloCare Aqua - tam tez jest pojemniczek. Po zuzyciu plynu tez wywalaj pojemniczek i otwierajac nowy plyn uzywaj nowego pojemniczka.

    Jezeli juz musisz przeplukac, korzystaj tego plynu do pielegnacji soczewek!

    Pojemniczek ten co przeplukalas - wywalic, nie wkladac tam soczewek
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 26 kwietnia 2007, 20:59

    LEMUR pisze:
    tulipanna pisze:szukalam w necie i znalazlam tylko te obrzydlistwa prazkowane
    ale generalnei dziekuje za podpowiedz
    gdzie jestes lemurze ,przybadz niesc mi pomoc
    czesc!

    Jejku! Co Cie podpuscilo zeby uzyc WODY!!! Wrr...

    Najlepiej kup sobie maly plyn Ciba Vision SoloCare Aqua - tam tez jest pojemniczek. Po zuzyciu plynu tez wywalaj pojemniczek i otwierajac nowy plyn uzywaj nowego pojemniczka.

    Jezeli juz musisz przeplukac, korzystaj tego plynu do pielegnacji soczewek!

    Pojemniczek ten co przeplukalas - wywalic, nie wkladac tam soczewek
    ojjjjjj :eek: a ja oby dwa poejmniczki zmoczylam i co teraz , cos mi sie stanie :placze: teraz nie mam skad wytrzasnac nowego :mur:
    o ja glupia :maruda:
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 26 kwietnia 2007, 21:20

    Lemur, co? mi si? nie wydaje, ?e pojemniczki po kontakcie z wod? musz? by? wyrzucone. Na pierwszej wizycie, okulista powiedzia? mi, ?e MUSZ? przep?uka? szybko pojemniczek wrz?tkiem, a p???niej dok?adnie p?ynem do soczewek... Jak co? to my?l?, ?e sam wrz?tek + p?yn wystarczy, aby taki pojemniczek nadawa? si? do u?ytku.
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 26 kwietnia 2007, 21:23

    Tak, tak... tak samo jak innymi preparatami, a jak dojdzie do infekcji... wy oczywiscie mozecie robic jak wam sie zyw nie podoba... a pozniej z pretensjami i leczeniem tez do tego kto wam tak powiedzial :)

    Po to sa pojemniczki dolaczane do kazdego plynu, zeby sie do nich nie przyzwyczajac. Koniec i kropka.
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 26 kwietnia 2007, 22:06

    Lemur, nie zrozumia?e? mnie.
    Chodzi mi o w?a?nie nowe pojemniki do??czone do p?ynu, ?e mo?na je przep?ukiwa? przed u?yciem wrz?tkiem.
    Skaleczeni milczeniem...
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 26 kwietnia 2007, 22:26

    Soleil pisze:Lemur, nie zrozumia?e? mnie.
    Chodzi mi o w?a?nie nowe pojemniki do??czone do p?ynu, ?e mo?na je przep?ukiwa? przed u?yciem wrz?tkiem.
    soleil a jaka by to byla roznica czy nowe czy juz uzywane ??
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    tulipanna
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 12
    Rejestracja: 26 kwietnia 2007, 17:16
    Lokalizacja: lublin

    autor: tulipanna » 12 maja 2007, 09:41

    mam takie pytanko
    wczoraj wrocilam na bani do domu wiadomo juwenalia te sparwy :gwizd: ostakiem sil zdjelam soczewki lecz o zgrozo gdy wstalam rano zobaczylam ze nie zakrecilam plyny :< tylko nie mowcie ze juz sie nie nadaje do uzycia :maruda: ca?a butla :smutny:
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 12 maja 2007, 16:45

    tulipanna pisze:wstalam rano zobaczylam ze nie zakrecilam plyny tylko nie mowcie ze juz sie nie nadaje do uzycia ca?a butla
    kazda butelka z plynem ma raczej "waski dziubek" wiec za duzo tam sie nie na kurzy... obmyj jej gore plynem, psiknij nieco i bedzie ok. Pamietaj tylko nie woda!!! :)
  • efciia
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 14:31
    Lokalizacja: z przyzwyczajenia

    autor: efciia » 28 sierpnia 2007, 15:12

    UWAGA
    Mi okulistka m??wi?a, by kupi? szczoteczk? do z?b??w i co tydzie? czy?ci? ni? pojemnik na soczewki przy u?yciu myd?a, a p???niej umy?, i wyparzy?
    Co wy na to?

    Nadmieniam, ?e kolega, kt??ry chodzi do innego okulisty robi podobnie
  • Soleil
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 259
    Rejestracja: 25 listopada 2006, 22:35
    Lokalizacja: ...

    autor: Soleil » 28 sierpnia 2007, 15:56

    efciia pisze:UWAGA
    Mi okulistka m??wi?a, by kupi? szczoteczk? do z?b??w i co tydzie? czy?ci? ni? pojemnik na soczewki przy u?yciu myd?a, a p???niej umy?, i wyparzy?
    Co wy na to?

    Nadmieniam, ?e kolega, kt??ry chodzi do innego okulisty robi podobnie
    Szkoda, ?e nie kaza?a Tobie czy?ci? szczoteczk? soczewek. :P Nie radzi?abym czego? takiego robi?. Mnie niby okulista zaleca? szybkie wyparzanie pojemniczka, ale gdy jest nowy, a potem przep?ukanie go p?ynem. Co uwa?am za trafne.
    Skaleczeni milczeniem...
ODPOWIEDZ Posty: 53

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości