ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Astygmatyzm
  • nycha9
    Posty: 0
    Rejestracja: 10 sierpnia 2021, 15:34

    Astygmatyzm

    autor: nycha9 » 10 sierpnia 2021, 15:45

    Dzień dobry,
    od jakiegoś czasu mam przepisane okulary, szkła cylindryczne - 0,5 na prawe i lewe oko. Okulary dość długo leżały, bo wkladalam i zdejmowałam. Ponad tydzień temu postanowiłam jednak chodzić w nich cały czas od rana do wieczora. Ostrość wzroku się znacznie polepszyła mimo tylko takich małych cylindrów, jednak nie mogę się ciągle do tych okularów przyzwyczaić. Po 10 dniach mam wrażenie nadal dziwnego świata, że wszystko jest aż za ostre i za iintensywne. Czuję się dziwnie jakby kosmicznie. Nieswojo. Czy to może być wina źle dobranych okularów? Czy jednak muszę jeszcze dłużej w nich chodzic, żeby się przyzwyczaić? Dodam, że jestem w ciąży i wzrok też badany już w ciąży. Bez okularów widzę niewyraźnie.. :( Dodam też, że po wizycie u jednego okulisty wybrałam się do innego. Tam stwierdzono, że prawe oko musi mieć cylinder - 0,75 - wyszła też inna oś na to oko niż w poprzednim badaniu. Czy tutaj też może być powód? Czy może oś zmienia się wraz z większością cylindra? Wcześniej nie nosiłam okularów mimo.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości