ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
W nowych okularach podłoga jest pochylona
  • Antakya83
    Posty: 0
    Rejestracja: 28 marca 2020, 17:24

    W nowych okularach podłoga jest pochylona

    autor: Antakya83 » 28 marca 2020, 17:33

    Witam, mam pytanie dotyczące odczuć w nowych okularach, są to już któreś z kolei i te nowe powinny być takiej samej mocy jak poprzednie. Jednak czuję się w nich jakbym patrzyła z dużej wysokości A podłoga była pochyła. Moja wada jest mała. -0,75 cylinder -0.5 oś 50.
    Drugie oko tak samo tylko oś 135.
    Okulistka coś tam mówiła że trochę inaczej jej wyszły osie na komputerze niż na moich obecnych okularach, ale wpisała na recepcie te numery. Czy za moje odczucia odpowiadają te osie? Nie wiem do kogo się udać do optyka czy do okulistki...
  • ybrissa
    Posty: 0
    Rejestracja: 13 października 2019, 22:50

    Re: W nowych okularach podłoga jest pochylona

    autor: ybrissa » 28 marca 2020, 23:28

    Witaj, spokojnie - musisz pochodzić w nowych okularach przez miesiąc, dwa. Oczy się przyzwyczają.
    Córka do wady -3,5 nie miała cylindrów. Dopiero później doszło jeszcze cyl -1,25 D. Patrząc w dal widziała ostro, ale z bliska wolała ściągać okulary. To był okres przejściowy, później oko się dostosowało i wszystko było ok. Przy następnych, mocniejszych okularach niw miała już takiego problemu. Wszystko było ok. Będzie dobrze!!!
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gości