ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Problem ze wzrokiem - jasność widzenia
  • maciekjar
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 22 października 2006, 00:16
    Lokalizacja: Zabrze

    Problem ze wzrokiem - jasność widzenia

    autor: maciekjar » 27 października 2006, 02:08

    Witam, odkry?em u siebie jaki? problem ze wzrokiem, musz? si? uda? z tym do lekarza, ale ju? teraz zapytam.
    Na lewe oko widz? ciemniej, jakbym mia? lekko przyciemniaj?c? soczewk? za?o?on?, natomiast na prawe normalnie... Co si? z tym wi??e na lewe oko troch? inaczej barwy widz? i sprawy zwi?zane ze ?wiat?ocieniem i kontrastami.
    Co to mo?e by??!

    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 19:00 przez maciekjar, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 03 marca 2008, 18:40

    I co wysz?o po badaniu?

    Rozumiem Ci?, ja te? tak mam. Na jedno oko od zawsze widz? nieco inaczej, je?li chodzi o nasycenie/blado?? barw, co mi zupe?nie nie przeszkadza. Nie stwierdzono u mnie ?adnych zaburze? pod tym wzgl?dem. Ot, takie mam oczy, nie wszystko w organizmie jest idealne i symetryczne.
  • Awatar użytkownika
    X-ska
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 66
    Rejestracja: 22 sierpnia 2007, 11:39
    Lokalizacja: Krak??w

    autor: X-ska » 04 marca 2008, 22:15

    ja te? tak mam ;)
    jednym okiem widz? wszystko "bardziej s?onecznie", drugim - bardziej szare

    ale to jest chyba zwi?zane z tym, ?e mam r???n? wad? w oczach - p??? dioptrii r??znicy
    i te s?absze oko widzi wszystko jako bardziej szare, ciemniejsze...
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 05 marca 2008, 10:39

    W moim przypadku r??wnie? dotyczy to s?abszego oka. Przy czym wzrok zacz?? mi si? pogarsza? po 10 roku ?ycia, a barwy widzia?am w ten spos??b odk?d pami?tam.
  • Awatar użytkownika
    Daisy
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 161
    Rejestracja: 02 marca 2008, 02:01
    Lokalizacja: wielkopolska

    autor: Daisy » 06 marca 2008, 19:03

    I ja tak mam, moje s?absze oko widzi bardziej szary ?wiat. Nie by?o tak od pocz?tku, tylko od momentu pojawienia si? u mnie wady wzroku ( 17 r. ? ). Okulista te? niczego nie stwierdzi?, czyli po prostu tak ju? jest. Na co dzie? zupe?nie tego nie zauwa?am i nie przeszkadza mi to. :mrgreen:
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 06 marca 2008, 21:44

    Ca?e ?ycie my?la?am, ?e jestem nienormalna, bo albo widz? inaczej na ka?de oko, albo p?ywaj? mi m?ty, a tu prosz?, jaka niespodzianka! :mrgreen:
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości