ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Laserowa korekcja wzroku - widzenie w nocy
  • blub
    Posty: 0
    Rejestracja: 11 maja 2014, 20:28
    Lokalizacja: Wawa

    Laserowa korekcja wzroku - widzenie w nocy

    autor: blub » 25 maja 2014, 21:29

    Witam
    Z racji, że męczą mnie już te soczewki, komfort jazdy autem w nocy jest słaby, w okularach nie lubie chodzić, nawet przeciwsłoneczne używam tylko jak bardzo muszę zasntawiałem się nad laserową korekcją wzroku. Znalazłem jakąś nową metodę, Femtolasik, jeśli chodzi o cenę to jestem w stanie zapłacić tyle za nowe oczy, tym bardziej, że mam taką pracę gdzie z soczewkami jest ciężko. Pytanie jakie mi się nasuwa zanim naprawdę zacznę się interesować tematem to kwestia widzenia w nocy. Czytałem, że te korekcje laserową powodują, że gorzej się widzi w nocy, czy to prawda ? Jestem kierowcą zawodowym, 70% czasu mojej jazdy to jazda w nocy, nie chcę doprowadzić do sytuacji gdzie wydam na to 7 tyś zł i będzie mi ciężko pracować.
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 13 czerwca 2014, 11:39

    Myślę,że tutaj decydujące i tak będzie badanie oraz wizyta u lekarza specjalisty gdzie wszystkiego się dowiesz,oraz który stwierdzi czy w Twoim przypadku w ogóle istnieje taka możliwość.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości