ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Ile zarabia optyk/optometrysta?
  • Purplesky
    Posty: 0
    Rejestracja: 04 kwietnia 2014, 19:44
    Lokalizacja: Polska

    Ile zarabia optyk/optometrysta?

    autor: Purplesky » 04 kwietnia 2014, 19:48

    Witam, wybieram się na studia na kierunku optyka okularowa, potem optometria i chciałabym się dowiedzieć, na jaką pensję można liczyć po takich studiach? Chodzi mi nie tylko o zarobki świeżo po studiach, ale także po zdobyciu kilkuletniego doświadczenia. Interesuję się fizyką i ogólnie optyką i myślę, że czerpałabym dużo satysfakcji z tego zawodu, ale wiadomo, że pieniądze też są ważne :)
    Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi :)
    Pozdrawiam
  • taNati
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 7
    Rejestracja: 14 maja 2012, 19:33
    Lokalizacja: Bydgoszcz

    autor: taNati » 05 czerwca 2014, 18:41

    Na rynku jest różnie, zależy gdzie trafisz i czym konkretnie się potem zajmiesz. Nie będzie to napewno najniższa krajowa. Myślę, że to dobry wybór, jak nie najlepszy skoro Cię to interesuje. Przyjdź i przekonaj się ja nie żałuję. Zapraszamy na UM do Poznania ;)
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 13 czerwca 2014, 11:33

    Ciężko powiedzieć ile zarabia optyk bo wszystko uzależnione jest od wielu czynników,ale na pewno nie będziesz narzekać jeżeli okażesz się dobrym specjalistą w swojej dziedzinie:)
  • mirek
    Posty: 0
    Rejestracja: 17 października 2014, 09:19
    Lokalizacja: Białystok

    autor: mirek » 17 października 2014, 09:37

    Jak ktoś zaproponuje poniżej 2 tyś. na rękę to od razu takiemu należy podziękować, jak zaczniemy się zgadzać na niskie kwoty to zarobki szybko spadną a już tak się zaczyna dziać.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości