ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Krzywe widzenie w nowych okularach
  • trammp
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 czerwca 2013, 08:40
    Lokalizacja: wawa

    Krzywe widzenie w nowych okularach

    autor: trammp » 28 czerwca 2013, 08:51

    Witam,

    Piszę z takim o to zapytaniem, odebrałem nowe okulary, drugi dzień noszenia i zauważyłem jeden duży problem.

    Wszystko mi ucieka w prawo, patrzę na blat, podłogę i wszystko jakby było pochylone w prawo, takie dziwne wrażenie.

    Czy ja mam się do tego przyzwyczaić czy coś ktoś źle mi dobrał?

    Użytkując je czuje się strasznie niepewnie, a cześć rzeczy kładzionych na stół blat czasami zdarza mi się próbować złapać bo myślę, że zaraz się z turlają :D

    Na pewno pójdę je zareklamować, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć rady niezależnych specjalistów :)

    Na recepcie mam coś takiego:

    +0.00 -0.75 100
    +0.00 -1,5 75
  • Stylion_pl
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 43
    Rejestracja: 05 sierpnia 2012, 08:44
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: Stylion_pl » 01 lipca 2013, 19:05

    Jeżeli moc jest odpowiednio dobrana to nie powinno być problemów, daj sobie jeden dzień,być może to chwilowy dyskomfort,chociaż szczerze watpie. jeśli nie ustąpi to czym prędzej idź je zareklamować.
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 02 lipca 2013, 17:14

    Czy to są pierwsze okulary? Jesli tak to za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec, prosze ocenic jakosc widzenia po ok 2-3 tygodnaich. Do takiego astygmatyzmu trzeba sie troche przyzwyczaic bo faktycznie na poczatku moze byc krzywo. Jesli ktores z kolei to prosze napiszac jaka moc byla poprzednio.
    Adek
  • MrHilary
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 10
    Rejestracja: 04 lipca 2013, 19:07
    Lokalizacja: warszawa

    autor: MrHilary » 04 lipca 2013, 19:14

    Zgadzam się z Przedmówcami,a z tego co piszesz wynika,że są to pierwsze,nowe okulary wiec daj sobie czas i jeśli dalej będzie odczuwalny dyskomfort to udaj się do specjalisty n p ponowne badanie.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości