ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
studia - Optometria- Uniwersytet Warszawski
  • nobodyimportant
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 01 września 2012, 16:16
    Lokalizacja: Krosno

    studia - Optometria- Uniwersytet Warszawski

    autor: nobodyimportant » 01 września 2012, 16:23

    Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam ten temat... :ups:

    Zacznę od tego, że zdawałem maturę z fizyki i biologii - poziomy rozszerzone.
    Zastanawiam się na wyborem studiów. Optometria... czy to dobry wybór? Czy w Polsce będzie zapotrzebowanie na tego typu specjalistów? Myślę, że osoby z takim wykształceniem cieszą się szacunkiem wśród społeczeństwa.

    Tylko zarobki... Czy jest szansa że będę zarabiał więcej niż 2000 zł zaraz po studiach? Czy raczej panuje bezrobocie ?

    Muszę wybrać pomiędzy - inżynierią środowiska, inżynierią biomedyczną a optometrią.

    Proszę o odpowiedz :)
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 01 września 2012, 20:05

    Po studiach to raczej malo kto zarabia kokosy. To dobry zawod ale trzeba sie liczyc z tym, ze nie jest to zajlepszy zawod swiata w ktorym zarabia sie po 10 tysiecy. Reszty kierunkow nie znam wiec trudno porownac.
    Adek
  • stillbatt
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 marca 2013, 10:51
    Lokalizacja: Ville

    autor: stillbatt » 12 marca 2013, 11:00

    Sorka zadała nam pytanie odnośnie akomodacji czynnej nie mogę nigdzie tego znaleźć ani w książce ani nigdzie w necie bardzo was proszę jeśli ktoś wie to co to jest ta akomodacja czynna ?
    "Still Batt"
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości