ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Efekt Halo w PureVision, spróbujemy więc Biofinity?
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    Efekt Halo w PureVision, spróbujemy więc Biofinity?

    autor: Wicko » 15 listopada 2010, 23:21

    Witam.
    Zauważyłem, że efekt Halo, jaki spotyka mnie przy używaniu PureVision (a używam ich od ~3 lat), okazuje się być zdecydowanie zbyt duży do prowadzenia pojazdu nocą.

    Pomyślałem więc o daniu drugiej szansy Biofinity. Zastanawiam się jednak czy winowajcą nie jest Opti-Free Express, którego używam od samego początku. Nie chciałem używać ReNu ze względu na niekompatybilność z PureVision, ale może ktoś jest w stanie polecić jakiś płyn będący warty wypróbowania w takiej sytuacji - kompatybilny zarówno z PureVision, jak i Biofinity?

    Air Optix wywołują u mnie niestety reakcję alergiczną - miałem przez nie zapalenie spojówek, więc raczej do nich nie powrócę ;)

    Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc.
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 22 listopada 2010, 14:14

    Opti free ma duzo konserwantow wiec to moze byc przyczyna. Prosze sprobowac Aosept Plus. Dodam, ze jest drozszy.
    Adek
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 22 listopada 2010, 14:49

    Adekboss1 pisze:Dodam, ze jest drozszy.
    a ja w tym przypadku istotniejsza informacje - zapoznac sie z ulotka przed jego uzyciem, bo to specyficzny produkt. Zreszta przeczytanie instrukcji / sposobu uzycia to podstawa ;)
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości