ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Co robić?
  • Dreamer113
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 czerwca 2010, 11:21
    Lokalizacja: Różan

    Co robić?

    autor: Dreamer113 » 24 czerwca 2010, 11:29

    Nie wiem co robić i proszę o szybką pomoc!
    Mam od wczoraj soczewki, ale z moim umiejętnym ściąganiem... Przesunęłam je z tęczówki i źrenicy na "to białe". Ale niestety dalej nie chciało zejść i nieprzyjemnie się wbijało (u okulisty wyskoczyło w kąciku oka). Z racji, że soczewka była taka pomarszczona użyłam metody uszczypnięcia. Ale jak zwykle nie wyszło dobrze, bo soczewka się ze sobą skleiła... :wstyd:
    Z resztą druga podobnie tylko, że mniej. Dzisiaj jak sprawdziłam soczewki, żeby móc je założyć okazało się, że stały się CHYBA delikatniejsze. I teraz nie wiem - czy mogę je jeszcze założyć? Strasznie się boję, a w internecie jest wszystko, ale nie to co potrzeba. Bardzo proszę o szybką pomoc. Noszę okulary od trzeciej klasy podstawówki w zimę (obecnie jestem w I gim). 9 lipca jadę na kolonię, a soczewki na lewe oko będą dopiero w środę... Po prostu nie wiem co robić. Zaczynam już panikować, chociaż nie mam takowych skłonności. Soczewki są dwutygodniowe. Jeszcze raz proszę o szybką pomoc, Dreamer113.
  • angluk
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 4
    Rejestracja: 17 czerwca 2010, 13:28
    Lokalizacja: Wrocław

    autor: angluk » 24 czerwca 2010, 14:32

    Witam!

    Nie ma co panikować, śmiało zakładaj soczewki na oczy. Odnosisz takie wrażenie że soczewka stała się cieniutka, w rzeczywistości tak nie jest. Dojdziesz do wprawy zakładania i zdejmowania soczewek. Tylko nie ściągaj ich tak jakbyś szczypała ponieważ możesz uszkodzić soczewki jeżeli przypadkiem zrobisz to mocniej. Pozdrawiam:)
    angluk
  • Dreamer113
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 czerwca 2010, 11:21
    Lokalizacja: Różan

    autor: Dreamer113 » 24 czerwca 2010, 14:42

    W takim razie bardzo mi ulżyło... Dziękuję za w miarę szybką odpowiedź i pozdrawiam serdecznie. A co do wprawy to raczej wiem, po prostu wolę nie szkodzić swojemu wzrokowi jeszcze bardziej.
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 15 lipca 2010, 19:30

    nie bój nic... :)
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości