ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Pielęgnacja pojemniczka i inne problemy
  • amarena1234
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 4
    Rejestracja: 29 marca 2010, 09:12
    Lokalizacja: ...

    Pielęgnacja pojemniczka i inne problemy

    autor: amarena1234 » 23 maja 2010, 18:54

    Otóż zawsze jestem niezwykle staranna i mam pewien dylemat. Czy jak płuczę pojemniczek, to muszę go tak delikatnie czyścić palcem (widziałam na filmiku), czy mogę polać płynem i osuszyć bawełnianą ściereczką, a potem już nie czekać aż wyschnie? No, bo rano mam mało czasu, a nigdy sam mi nie wysycha tak dokładnie. Choćbym czekała 15minut, to i tak są jeszcze kropelki wody.

    I jeszcze jeden problem. Jestem strasznie przewrażliwiona i czasami wszędzie widzę jakieś paproszki i pyłki na soczewce. Dokładnie myje je delikatnie palcem, ale zawsze skądś się znajdzie jakiś pyłek lub włosek. To jest niemożliwie uciążliwe. Może dostaję jakiejś paranoi?? Co mi doradzacie pod tym względem? Wy nie macie takich problemów?
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 10 czerwca 2010, 13:32

    Chyba rzeczywiście jesteś bardzo przewrażliwiona,na soczewce co chwilę nie osiada cały czas kurz jeżeli masz je zamknięte w pojemniku. A jakiego płynu do pielęgnacji dokładnie używasz?
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości