ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
pierwsze soczewki?
  • DiamondS
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 kwietnia 2010, 15:08
    Lokalizacja: N^S

    pierwsze soczewki?

    autor: DiamondS » 24 kwietnia 2010, 15:10

    chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat soczewek kontaktowych. Nie chcę opisów z neta ściągniętych tylko z waszych doświadczeń.
    Jestem krótkowidzem i moja wada bardzo mi przeszkadza m.in. podczas lekcji w-f. chciałabym się dowiedzieć czy jest to wygodne. Jeżeli tak jakiej firmy soczewki polecacie ^^
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 24 kwietnia 2010, 21:52

    Proponuję najpierw przejrzeć forum, bo praktycznie wszystko zostało tu już powiedziane :tak:

    Soczewek nie kupuje się takich, jakie Tobie pasują (bo tanie, bo koleżanka nosi itp.), tylko takie, jakie pasują do wymiarów oczu, wady wzroku i które są komfortowe w noszeniu. A to okaże się dopiero na wizycie u specjalisty i w pierwszych tygodniach noszenia.

    Jest to związane z niemałymi kosztami, a czasem i z nerwami, jednak warto spróbować.
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 07 maja 2010, 20:00

    Soczewki kontaktowe sa bardzo wygodne,ale musza byc odpowiednio dopasowane,inaczej możesz odczuwac duży dyskomfort podczas ich noszenia. Poczytaj sobie o konkretnych firmach i soczewkach w odpowiednim dziale na forum.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości