ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
zespół suchego oka
  • Awatar użytkownika
    Priti
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 04 marca 2010, 12:44
    Lokalizacja: z dużego pokoju

    zespół suchego oka

    autor: Priti » 04 marca 2010, 12:56

    Nie wiem już gdzie mam się zwrócić po pomoc. Mam zespół suchego oka i ubytki nabłonka rogówki (biorę leki które powodują suchość a ubytki sobie "sprawiłam" nosząc soczewki kontaktowe mimo suchego oka). Ostatnio bardzo mi się pogorszyło, oczy pieką i mam światłowstręt. Zapisałam się do dobrego okulisty, ale termin mam na 21 czerwca. Wyjątkowo przyjął mnie okulista inny i nic nie stwierdził, tylko przepisał żel nawilżający i Dicortinef. Po Dicortinefie nastąpiło znaczne pogorszenie. W tej chwili jest źle, oczy pieką potwornie. Dicortinef odstawiłam w niedzielę, potem używałam Biolan żel i maść VitA-pos. Ale nic nie pomaga i jest coraz gorzej. Już nie wiem co robić. Czy w ogóle niczym nie kropić i czekać aż się samo zagoi? Ale co z suchością? Macie jakiś pomysł?
    Ostatnio zmieniony 04 marca 2010, 13:04 przez Priti, łącznie zmieniany 1 raz.
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 07 maja 2010, 20:03

    Niestety nie jestem lekarzem,więc chyba nie będe mógł pomoc.. jedyne co przychodzi mi do głowy to wizyta prywatnie. Bo lekarz u którego byłaś przepisał zły środek,nastąpiło pogorszenie. Oczy ma się jedno i chyba nie ma co ryzykowa.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości