ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Jaskra
  • bp
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 marca 2006, 19:28
    Lokalizacja: Szczecin

    Jaskra

    autor: bp » 28 marca 2006, 18:51

    witam,
    chcialabym porozmawiac, wymienic poglady i poznac doswiadczenia innych osob dotkni?tych -podobnie do mnie- jaskr?. Mam 30 lat, przyswieca mi wielki optymizm w walce z chorob? oczu, ale mam wra?enie, i? wszystkie moje poczynania, by zd?awi? jaskr?, spalaj? na panewce, ka?da pr??ba zmiany kropel generuje kolejne ataki, a wszystkie nast?pne wylewy krwi nie pozwalaj? doko?czy? panfotokoagulacji. Wprawdzie zabieg ten by? ju? tyle razy odk?adany, ?e us?yszalam, i? chyba b?dzie trzeba zamrozi?, ale do nowych do?wiadcze? mi nie spieszno.
    Ch?tnie poznam do?wiadczenia innych os??b zmagaj?cych si? z t? chorob?,
    pozdrawiam serdecznie

    [ Dodano: 31 Mar 2006 09:30 ]
    chcialam edytowac swoj post, niestety nie moge, zatem pisze kolejny...
    interesuje mnie czy w ogole to forum odwiedzaja osoby dotkniete jaskra? bo przyznaje, ze zaczynam w to watpic,
    pozdro!
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 05 kwietnia 2006, 10:14

    czesc. u mnie dopiero niedawno stwierdzono jaskr?. Jak narazie radz? si? specjalist??w, szukam informacji w internecie.
    Jak narazie mam przepisane krople. Tez co? s?ysza?em o jakim? mro?eniu. Natomiast wiem, ?e co? tam si? operuje z k?tem przes?czenia czy jako? tak. Narazie wizyty kontrolne mam co dwa/trzy miesi?ce. Narazie dla mnie to nowe wyzwanie.
    pozdrawiam
    markowski
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Jaskra

    autor: optometrysta.pl » 05 kwietnia 2006, 10:19

    bp pisze:chcialam edytowac swoj post, niestety nie moge
    przepraszam, w trakcie aktualizacji forum nastapila drobna niedogodnosc - juz powinno byc ok.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości