ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
Okulary z aukcji. Czy nie psują wzroku?
  • qwerty6
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 stycznia 2010, 12:54
    Lokalizacja: Kielce

    Okulary z aukcji. Czy nie psują wzroku?

    autor: qwerty6 » 21 stycznia 2010, 13:01

    Witam. No więc już najwyzsza pora na zakup okularów. Z ciekawości spojrzałem na najpopularniejszy polski serwis aukcyjny i są w zadziwiająco jak dla mnie niskiej cenie

    Kod: Zaznacz cały

    OPRAWKI WYKONANE Z METALU I TWORZYWA - ŻYŁKOWE
    
    Okulary są leciutkie, cechują się wysoką jakością i estetyką
    
    ŚWIETNIE LEŻĄ
    
    Rozstaw źrenic 62 - 65 mm
    Obrazek

    cena to śmieszne 20zł

    1. Czy jest możliwość że te okulary bardziej mi popsują wzrok? ( +4.25 )
    2. Czy nie są za tanie? wiem ze to głupio brzmi ale zawsze jak kupowałem u optyka to nie było szans zna zmieszczenie sie ze szkłami w 150zł
    3. Czy ewentualnie nie ebdzie problemu jak wezme same oprawki zeby isc z nimi do optyka zeby zamontował odpowiednie szkła?
    Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2010, 22:47 przez qwerty6, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 22 stycznia 2010, 23:51

    o, mam podobne, tylko czerwone ;)

    Nie będzie problemu jak weźmiesz same oprawki. To nawet będzie znacznie lepsze, bo wtedy możesz wziąć takie szkła, jakie chcesz i o pasującym Tobie rozstawie, tylko że za nie jeszcze ze dwie stówki dopłacisz.
  • OptiShop
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 10
    Rejestracja: 19 maja 2010, 10:29
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OptiShop » 21 maja 2010, 22:45

    Zgadzam się z przedmówca,tylko dodam od siebie że zdecydowanie lepiej i bezpieczniej będzie kupic w sprawdzonym sklepie internetowym lub salonie optycznym.
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 08 czerwca 2010, 16:05

    :ban:

    Absolutnie odradzam. Jesli dobrze kojarze to ten model oprawy peknie czy pozniej w zawiasie. Poza tym jakie tam sa soczewki?? I rozstaw do wyboru?? Nie robmy z optyka apteki... A co jesli ma Pan/Pani asymetrie twarzy? Wprowadzi to pryzme o ktora nie trudno przy wadzie 4 dptr.Kolejna sprawa to wysokosc. W jaki sposob ma ja zmierzyc osoba ktora sie na tym nie zna.

    Dzisiaj Pan zaoszczedzi ale jakim kosztem? Ryzyko pogorszenia wzroku (jakze cennego) jest zbyt duze.

    Pomijam juz kwestie oprawy ktora nie bedzie dopasowana i moze byc za duza lub za mala.
    Jesli juz chce Pan zaoszczedzic to proponuje juz kupic sama oprawe ale na pewno nie z soczewkami.
    Adek
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 10 czerwca 2010, 13:16

    Wiekszość ludzi wybiera sprawdzone sklepy internetowe,zakupy okularów na portalu aukcyjnym to nie jest dobry pomysł. Bardzo łatwo można zostać oszukanym.
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości