ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Czerwone,niebieskie szkła i inne kolory
  • Sandy
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 8
    Rejestracja: 01 listopada 2007, 11:04
    Lokalizacja: Jastrz??bie Zdr??j

    Czerwone,niebieskie szkła i inne kolory

    autor: Sandy » 02 stycznia 2009, 17:32

    Chcia?abym kupi? sobie plastiki o zabarwieniu zielonym lub niebieskim.Czy takie kolory nie zaszkoszkodz? moim oczom?A co gdybym nosi?a czerwone lub r???owe?Oczywi?cie mam na my?li szk?a optyczne ,nie z bazaru.Decyduj? sie na kolor bo to troch? tuszuje moj? du?? wad? wzroku i drugi pow??d ochrona przed s?o?cem ale czy to dobre dla moich oczu?Kiedy? przeczyta?am na forum nie wiem czy na tym ?e dla dalekowidza "najzdrowszy"jest jaki? ju? nie pamietam jaki kolor szkie? a dla kr??tkowidza inny.Nie wiem co o tym s?dzi?.Czy tak rzeczywi?cie jest?
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez Sandy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 02 stycznia 2009, 20:25

    Hej, moja wsp???lokatorka mia?a niebieskie do granatowych oprawek, ?wietnie wygl?da?a i bardzo dobrze si? czu?a, nie narzeka?a na gorsze widzenie. Ja mia?am kiedy? szare i by?y ok. Czerwonawych nie polecam, oczy wygl?daj? nieprzyjemnie, tak jako? drapie?nie i niezdrowo...
  • kasiarybka35
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 05 lutego 2009, 09:08
    Lokalizacja: Bochnia
    Kontakt:

    autor: kasiarybka35 » 05 lutego 2009, 09:13

    M??j kolega kupi? szk?a barwione na niebiesko w USA, Specjalnie po nie tam pojecha? podobno wytwarzane przy u?yciu jakich? nowych technologii. MAm pytanie kto produkuje (jaki kraj) szk?a kt??re mo?na kupi? w polsce
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez kasiarybka35, łącznie zmieniany 1 raz.
    Moje ulubione ryby: Â?ledÂ? makrela w??dzona Â?osoÂ? w??dzony
    Smaczne Â?ledzie z grzybami i po grecku
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 05 lutego 2009, 18:20

    Firm produkuj?cych barwione szk?a jest wiele. Prosz? nie umieszcza? reklam w podpisach.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości