Zablokowany Posty: 3 Strona 1 z 1
Zmiana dotychczasowych szkieł na mocniejszy cylinder
  • AlanS
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 24
    Rejestracja: 10 lipca 2008, 02:24
    Lokalizacja: Zielona G??ra

    Zmiana dotychczasowych szkieł na mocniejszy cylinder

    autor: AlanS » 15 grudnia 2008, 22:39

    Witam. Mam jedno (?) pytanie (na ktore odpowiedzi nie znalazlem za posrednictwem szukaj). A wiec bylem u optometrysty i stwierdzil on postepujaca wade i przepisal mocniejszy cylinder niz dotychczas. Zauwazylem ze kiedy nosze okulary zdarza mi sie np. podczas chodzenia za nisko podniesc noge i ogolnie caly swiat jest troche "zakrecony", choc widze b. ostro. Sprzedawca okularow powiedzial przy wydawaniu ich ze tak moze sie wlasnie stac a to za sprawa mocniejszego cyl. Wiec czy mam isc ponownie na kontrole czy jest wszystko ok?
    Ostatnio zmieniony 27 lutego 2009, 13:53 przez AlanS, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 15 grudnia 2008, 22:51

    AlanS pisze:Mam jedno (?) pytanie (na ktore odpowiedzi nie znalazlem za posrednictwem szukaj).
    zobacz tutaj
    viewtopic.php?p=9548#9548

    a tam masz kilka linkow do podobnych wypowiedzi o czasie adaptacji.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 15 grudnia 2008, 23:00

    Oj, s?abo szukasz ;)
    By?o o tym np. tutaj, og??lnie o cylindrach tutaj, par? przyk?ad??w i link??w znajdziesz tutaj.
    A skoro tyle tego, to w?tek zamykamy, prosz? si? dopisywa? do kt??rego? z istniej?cych.
    Szybkiej adaptacji ?ycz?!
Zablokowany Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości