ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
epidemiczne,wirusowe zapalenie spojówki i rogówki
  • endlessEmotion
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 14 stycznia 2009, 02:55
    Lokalizacja: lodz

    epidemiczne,wirusowe zapalenie spojówki i rogówki

    autor: endlessEmotion » 14 stycznia 2009, 03:09

    Witam serdecznie!
    Postaram sie pragmatycznie,chocby ze wzg.na swe biedne oczy.Mam 27 lat i pod koniec grudnia wykryto u mnie jaskre(nagle!!rozszerzenie sie zrenicy,cis graniczne 40)trafilam do kliniki barlickiego w lodzi,gdzie po paru dniach postawili dodatkowa diagnoze -jaskra z syndrommem possnera schlossmana.Pogodzilam sie z braniem kropli do konca zycia.Moze i wszytsko byloby ok,gdyby nie to,ze po paru dniach nie pojawilo sie gigantyczne swedzeniejednego oka,wyciek ropny,olbrzymie opuchniecie,bol pod powieka..Straszne!okulistka stwierdzila zatem(patrz tytul posta)minelo pare dni,lecze to floksalem krople plus masc,naclof i biore zinnat(abtybiotyk).Naturalnie mam juz drugi oko zainfekowane,jednak poki co przebieg jest lagodniejszy..Natomiast!!nie widze!!ludzie,poprostu nie widze na to oko...gdyby nie to zdrowe,nie bylabym w stanie pisac tego ,co teraz czytasz....Zycie mi sie zawalilo,w dodatku doszlym b.powazne probl.osobiste...prosze o info,jesli ktos przeszedl ta gehenne!jakie sa rokowania,ze odzyskam wzrok!na drugie tez juz zaczynam widziec fatalnie!!prosze o pomoc osoby,ktore leczyly ta okropna przypadlosc i podaly ewent.miejsca gdzie.ja mieszkam w ?odzi,a np.warszawa wchodzi w gre jak najbardziej.jestem zalamana,nie potrafie soebie wyobrazic zycia dalszego z takim widzeniem:(((( :< :eek: M.
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez endlessEmotion, łącznie zmieniany 1 raz.
  • codecalm
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 stycznia 2009, 17:19
    Lokalizacja: Bielsko-BiaÂ?a

    autor: codecalm » 15 stycznia 2009, 20:17

    Ja r??wnie? przezylem ostatnio zapalenie spoj??wki i rog??wki. Na szcz?scie tylko jednego oka. Musz? powiedziec, ?e r??wniez mialem z tym niema?y problem. Oczywi?cie zacz??o sie od czerwonego oka, potem sw?dzenie, pieczenie. Pojecha?em pewnego dnia na narty, a tego samego dnia wieczorem juz lezalem w szpitalu na izbie przyjec. Oczywiscie antybiotyk, zel do oczu i mas?. Tak samo jak Pan przez kilka dni nic nie widzia?em na to oko, jednak po okolo 4-5 dniach powoli zaczelo wracac wszsytko do normy. Dzisiaj widz? wszytko tak, jak przed tym wypadkiem. Prosz? sie nie zadr?cza?, wszsytko b?dzie dobrze :)

    Pozdrawiam
  • endlessEmotion
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 14 stycznia 2009, 02:55
    Lokalizacja: lodz

    autor: endlessEmotion » 18 stycznia 2009, 20:45

    Jejku:)Juz myslalam,ze tylko ja przezywam cos takiego!Ciesze sie,ze wyszedl Pan bez szwanku z tej fatalnej przypadlosci..Ja jednak mecze sie do dzis:(W oku,w ktorym mialam atak jaskry,pojawily ise takie "naro?la",dzis zauwazylam ,jakby ?uszczyla sie jakas b?ona na wew.stronie powieki...Ale najgorsze jest to,ze tym okiem prawie nie widze...Przepisano mi dodatkowe leki:tobrex i masc virgan.Przezywam katusze..oko sczegolnie w nocy,?zawi,boli:(Najgorsze,ze zarazilam tym syfem Mame..Czy pamieta Pan ,jaki stosowal PAn leki?a moze z ?odzi jest PAn i moglby mi polecic okuliste?choc tak naprawde pewnie to juz niczego nie zmieni..Boje sie bardzo,ze pozostana nacieki i bede widziec jak teraz...cyzli nie widziec..Czasem wpadam juz w taka panike,ze sobie nie radze..Poszlam do szpitala z jaskra..w wyszlam z czyms,co niszczy moj wzrok.U mnie trwa to juz ok 16 dni..A nie widze ok.12...to jest jakis koszmar.Ps.Ja mialam jechac na snowboard:)i cale sczescie ,ze wydarzylo sie to przed planowanym wyjazdem,bo ino juhasy by mnie leczyli...hmmm...sreszta moze jakis oklad z oscypka bylby tu pomocny,skoro nic innego nie dziala:)pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedz.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości