ODPOWIEDZ Posty: 10 Strona 1 z 1
Soczewka zawinęła się pod oko
  • vojt
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 października 2008, 23:34
    Lokalizacja: skas

    Soczewka zawinęła się pod oko

    autor: vojt » 10 października 2008, 23:55

    Witam
    Zacz??em nosi? soczewki oko?o miesi?ca temu i niedawno pojawi?y si? z tym problemy.
    Jedna soczewka podczas ?ci?gania zawin??a mi si? pod oko
    jestem tego absolutnie pewien ze mam ja pod okiem
    Bylem u dwojga okulist??w i oboje powiedzieli mi ze to niemo?liwe i ze pierwszy raz slysza o tym
    W ka?dym razie ja chce wiedzie? jak pozby? sie tego cholerstwa z mojego oka
    Z g??ry dzi?kuje za wszystkie dobre rady i pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez vojt, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 11 października 2008, 11:46

    B?d? bardziej precyzyjny, pod oko?? To jest nie mo?liwe, soczewka jest za du?a aby si? tam znalaz?a, ale jednego nie rozumiem, chodzisz z t? niby soczewk? pod okiem ca?y czas, by?e? u 2 okulist??w i nie spojrzeli ci w oczy? Ja stawiam na podra?nienie, lub na rz?se.
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 11 października 2008, 14:00

    vojt, czy wiesz jak wygl?da oko? Zajrzyj tutaj. To jest niemo?liwe, aby soczewka zgubi?a si? w oku, polecia?a za ga?k? itp. Czasem soczewka mo?e si? zwin?? i przys?oni?, przytrzyma? przez powiek?, ale po jakim? czasie wraca na wierzch - a ju? na pewno lekarz j? znajdzie! Nie wiem czy ci, u kt??rych by?e?, w og??le ogl?dali Twoje oczy... Nie schizuj si?, zapewne spad?a Ci podczas ?ci?gania albo zwin??a i ju? dawno wylecia?a... Je?li ci?gle co? czujesz, mo?e masz podra?nion? doln? powiek?? Choroby powiek zdarzaj? si? soczewkowiczom.
  • vojt
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 października 2008, 23:34
    Lokalizacja: skas

    autor: vojt » 12 października 2008, 01:07

    Prosz? przesta?cie gada? jak ci lekarze niedowiarki kt??rzy zreszt? bardzo specjalistycznym sprz?tem mnie badali i d?ugo.
    podczas ?ci?gania soczewki pope?ni?em b??d i zamiast ja wyci?gn?? to wsun??em pod dolna powiek? - widzia?em jak kawa?ek jej wystaje
    chcia?em ja jako? sam wyci?gn?? ale nie da?em rady i po mrugni?ciu ju? jej wi?cej nie widzia?em
    od tego czasu czuje ja pod okiem
    czuje jak tam jest i mnie uciska
    podczas snu czuje jak mi si? przesuwa w oku
    wiec prosz? ludzie nie m??wcie mi ze shizuje lub to nie mo?liwe
    powiedzcie jak ja wyci?gn?? to b?d? bardzo wdzi?czny
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 12 października 2008, 02:07

    vojt pisze:czuje jak tam jest i mnie uciska
    podczas snu czuje jak mi si? przesuwa w oku
    To s? w?a?nie schizy... Uwierz, ?e skoro dwaj lekarze specjalistycznym sprz?tem nie znale?li tej soczewki, to jej tam nie ma! Nie jeste? nienormalny, tylko boisz si? o swoje oko i to naturalne, zw?aszcza ?e soczewki nie widzia?e? od tego czasu...

    Mam dla Ciebie metod?: id? na basen i p?ywaj pod wod? z otwartymi oczami. Niemo?liwe, by nie wyp?yn??a.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 12 października 2008, 10:01

    Jak poprzednicy: Budowa oka wyklucza takie sytuacje - soczewka nie mo?e wsun?? si? pod ga?k? oczn?. Mo?liwe, ?e podra?ni?e? oko pr??buj?c intensywnie wyci?ga? "soczewk?" i teraz odczuwasz jakie? cia?o obce. I owszem schizujesz:
    vojt pisze:podczas snu czuje jak mi si? przesuwa w oku
    Mo?esz napisa? jak d?ugo dok?adnie trwa ta sytuacja?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • misha
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 7
    Rejestracja: 13 czerwca 2008, 13:45
    Lokalizacja: ElblÂ?g

    autor: misha » 12 października 2008, 17:58

    Jak pierwszy raz zdejmowalem soczewke w domu to zawienal mi sie na gore pod powieke, nie bylo jej widac i bylem na 100% przekonany ze ja zgubilem, ale paru minutach zczelo mnie cos tam uwierac i sama "wyszla".
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 12 października 2008, 19:23

    misha, vojt, jakie macie soczewki?
  • vojt
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 października 2008, 23:34
    Lokalizacja: skas

    autor: vojt » 12 października 2008, 23:04

    Spr??buje pomys?u z basenem mam nadzieje ze si? uda
    u?ywam"easyvision one day premium" nie b?d? ich poleca? b?d? m??wi? ze s? kiepskie poniewa? nie mam por??wnania.

    Tez nie wierzy?em ze soczewka niemo?ne wej?? pod oko poniewa? budowa oka do tego nie dopuszcza dop??ki mnie to nie spotka?o
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 12 października 2008, 23:20

    To chyba odpowiednik Dailies All Day Comfort (bc 8.6 dia 13.8) z Tesco? Ich ?ci?ganie to dla mnie katorga, ale nigdy mi si? nie zwin??y.
ODPOWIEDZ Posty: 10 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości