Zablokowany Posty: 5 Strona 1 z 1
pojemniczek
  • betka032
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 29 sierpnia 2008, 21:37
    Lokalizacja: Lublin

    pojemniczek

    autor: betka032 » 29 sierpnia 2008, 21:41

    mam pytanie.

    nie zakupilam jeszcze pojemniczka na soczewki a chciala bym juz je nosic. dlatego mam takie pytanie, czy moge trzymac spoczewki w jakims innym pojemniku?
  • mono87
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 5
    Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 20:35
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    autor: mono87 » 29 sierpnia 2008, 21:54

    czyli nie wszystkie firmy do??czaj? pojemniczki do p?yn??w? ;/ nie wiedzia?em, tez pocz?tkuj?cy jestem, ale je?li chodzi o pytanie - odpowiedzia?bym: ABSOLUTNIE nie
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 30 sierpnia 2008, 02:14

    mono, i masz racj?.
    Wszystkie dobre firmy do??czaj? do p?ynu pojemniczki. A je?li nie, to sprzedaj? je salony i innego rodzaju sklepy z takim wyposa?eniem. Pytanie betki wydaje mi si? wi?c mocno nierozs?dne. Je?li nosisz soczewki, musisz si? podda? pewnemu re?imowi piel?gnacyjnemu, ustalonym regu?om. Je?li ich nie akceptujesz, daj sobie spok??j. Proste.
    Po pierwsze: nie oszcz?dzamy na czym si? da. Pojemniczek to 4z?. Dobry p?yn z pojemnikiem to ok.40z? na max.3 miesi?ce.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 31 sierpnia 2008, 09:33

    a przepraszam czym ty chcialas czyscic soczewki ? woda ? Koledzy maja racje, praktycznie wszystkie plyny sprzedawane sa z pojemniczkami a nawet jesli ktorys nei jest to pojemnicze nalezy dokupic.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 31 sierpnia 2008, 10:49

    nie wiem ile razy ma byc jeszcze walkowany temat o pojemniczkach...?

    Decydujac sie na noszenie soczewek, przestrzegac nalezy zasad pielegnacji. O czym informuja specjalisci podczas pierwszego doboru, napisano w instrukcjach, ksiazeczkach pacjenta itp. itd.
Zablokowany Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości