Zablokowany Posty: 10 Strona 1 z 1
Krople do oczu dla PureVision
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    Krople do oczu dla PureVision

    autor: Wicko » 28 stycznia 2008, 14:50

    Witam. M??j okulista zaleci? mi aplikowanie kropli do oczu, gdy go zapyta?em o moje czerwone naczynka na oku ( to na tward??wce, tak? ;))

    Niestety nie pami?tam ich nazwy, a zapisa?a to takimi hieroglifami, ?e nie ma szans bym to przeczyta?..
    Jutro b?d? kupowa? PureVision od u?ytkownika [nazwa - regulamin] z Gorzowa i chcia?bym si? was zapyta? jakie krople do oczu z tych, kt??re on ma w przedmiotach by?cie mi polecili do PureVision..

    Jego przedmioty: [ci?cie]
    Dzi?kuj?!
    Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2008, 15:35 przez Wicko, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 28 stycznia 2008, 15:34

    Wicko, nie podajemy link??w do ?adnych ofert handlowych.
    \
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    autor: Wicko » 28 stycznia 2008, 16:14

    Troch? durny regulamin, no ale ok.. Wi?c po prostu jakie kropelki mi polecicie?
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 28 stycznia 2008, 16:37

    Dlaczego? To jest forum a nie board reklamowy ;)

    Ja polecam Ci Systane, bo maj? 6-miesi?czny okres wa?no?ci po otwarciu i generalnie jak dla mnie s? dobre :) pozatym zawieraj? ten sam sk?adnik, kt??ry w Opti-Free s?uzy do dezynfekcji (POLYQUAD) no i nie k???c? si? z p?ynem :)
    Mo?esz te? wypr??bowa? AQuify od Ciby lub Amo Blink. O nich te? s?ysza?em dobre opinie :)
    \
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 28 stycznia 2008, 19:24

    A ja systane odradzam, ale tylko w przypadku purevision, bo oczy mi si? mocno czerwieni?y i szczypa?y. Przy innych soczewkach by?o OK, ale i tak jednak w purevision nie potrzebuje kropli.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 28 stycznia 2008, 21:28

    Wicko pisze:Troch? durny regulamin, no ale ok
    jakbym chcial zrobic inaczej, to umozliwilbym umieszczanie reklam i na tym zarabiac. Ale to forum nie ma sluzyc reklamom tylko wymianie informacji. Dzieki za zrozumienie!
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    autor: Wicko » 29 stycznia 2008, 00:21

    Przykro mi tylko, ?e nie widzisz r???nicy mi?dzy rzuceniem linka z pro?b? o pomoc, a reklam?.

    Debian i armani - dzi?ki wielkie za pomoc ;)
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 stycznia 2008, 00:29

    Wicko pisze:?e nie widzisz r???nicy mi?dzy rzuceniem linka z pro?b? o pomoc, a reklam?.
    dales linka do aukcji, a to reklama dla sprzedajacego.
    Poza tym naprawde wystarczy napisac nazwe produktu, ludzie tu udzielajacy sie znaja je i nie musza ogladac obrazka kropli czy soczewek ;)
    To tyle - konczymy wyjasnienia! Bo nie watek do tego.
  • Wicko
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 60
    Rejestracja: 07 listopada 2007, 01:20
    Lokalizacja: Gorz??w Wlkp.

    autor: Wicko » 29 stycznia 2008, 12:12

    Moment. Reklama to by by?a, gdybym napisa? "Kupuje u tego go?cia, bo on ma najlepsze produkty i szybko je dostarcza".
    Rzucaj?c linka w ?aden spos??b go nie zareklamowa?em.
    Id?c za PWN:
    reklamowa? I
    1. «zachwala? towary lub us?ugi w taki spos??b, by zach?ci? do ich kupna lub do skorzystania z nich»
    2. «wyg?asza? o kim? lub o czym? bardzo pochlebne opinie»
    Widzia?e?, ?ebym co? takiego robi??
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 stycznia 2008, 12:18

    Link do aukcji tutaj uwazany jest za kierowanie do konkrentego zakupu a tym samym reklamowanie tego na forum.

    Takie a nie inne zasady sa na tym forum - do czego mam prawo. Wielu uzytkownikom to nie przeszkadza w wymianie INFORMACJI. podoba sie, nie podoba - masz wybor! Tak juz poza tym na przeszlo 5000postow jakos widzisz idzie sie obejsc

    W regulaminie - w ktorym wyraznie napisano aby nie umieszczac linkow do ofert, aukcji itp...
    viewtopic.php?t=11
    mozna sie z nim nie zgadza, albo miec obiekcje, ale korzystajac z forum niejako akceptuje sie jego regulamin i zasady panujace na forum. Takze prosze o uszanowanie i nie wdawanie sie w dyskusje nad jego zasadnoscia.

    Jezeli juz chcesz na ten temat dyskutowac to zapraszam na PW lub do watku w Kawie czy herbacie - ktory sluzy rozmowom na inne tematy nie zwiazane z okularami/soczewkami/widzeniem.

    Koniec tematu!
Zablokowany Posty: 10 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości