ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Jakie soczewki??
  • tosieq92
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 05 października 2007, 08:34
    Lokalizacja: NiaÂ?ek

    Jakie soczewki??

    autor: tosieq92 » 25 października 2007, 14:13

    Witam
    Pierwszy raz b?de kupwoa? soczewki miesi?czne<wada LO -1, PO -1.5>(mam zamiar kupi? je przez internet) tylko:
    po1 m??j specjalista powiedzia? mi ?e moje soczewki maj? mie? BC 8,7.. a z takich jest malutki wyb??r... na prawde mog? nosi? tylko takei soczewki?? przeciez wi?kszosc soczewek ejst produkowana w jednym rozmiarze....
    po2 jakei soczewki polecacie do moich szybko wysychaj?cych oczu??

    z g??ry dzi?kuje za odp ;)
  • woof
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 12
    Rejestracja: 22 października 2007, 12:20
    Lokalizacja: WrocÂ?aw

    autor: woof » 25 października 2007, 15:25

    polecam soczewki silikonowo-hydro?elowe
    my?l?, ?e np soczewki PUREVISION z krzywizn? 8.6 nie powinny sprawia? problem??w,
    tak samo Acuvue Oasys z BC 8.4 tez troszk? inaczej si? uk?adaja na oku i cz?sto osoby nosz?ce wcze?niej Acuvue2 z krzywizn? 8.7 zak?adaj? w?a?nie OASYS i jest ok .
    Najlepiej jednak gdy specjalista zaaplikuje soczewki pr??bne i oceni czy odpowiednio le?? na oku.
    T.M.
    http://www.visioncare.pl - portal dla uÂ?ytkownik??w okular??w i soczewek kontaktowych
    forum.visioncare.pl - forum optyczne
  • tosieq92
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 05 października 2007, 08:34
    Lokalizacja: NiaÂ?ek

    autor: tosieq92 » 25 października 2007, 16:38

    Najlepiej jednak gdy specjalista zaaplikuje soczewki pr??bne i oceni czy odpowiednio le?? na oku.
    No tylko ?e z tym jest problem.. Mieszkam w ma?ej miejscowo?ci... I moja specjalistka sprzedaje tylko J&J Acuvue2 a te nie dokonca mi odpowiada?y...(na dodatek sprzedaje je jako miesieczne i za 120 z? za opakowanie;O )

    Dlatego zwr??ci?em si? z pytaniem na to forum :)
    ps. a co si? b?dzie dzia? je?eli krzywizna b?dzie nieodpowiednai dopasowana do oka?? bo ja musze kupowa? od razu dwa opakowania (jedno -1 drugie -1.5) i szkoda by mi by?o tych ok.200z? wydanych na soczewki jezeli by by?o cos nie tak...
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 25 października 2007, 17:00

    ps. a co si? b?dzie dzia? je?eli krzywizna b?dzie nieodpowiednai dopasowana do oka?? bo ja musze kupowa? od razu dwa opakowania (jedno -1 drugie -1.5) i szkoda by mi by?o tych ok.200z? wydanych na soczewki jezeli by by?o cos nie tak...
    dlatego idz do innego okulisty na dopasowanie soczewek. wyniesie cie to 50 zl a nie 200 pozniej bedziesz juz wiedzial czy dane soczewki ci "pasuja" czy nie :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • woof
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 12
    Rejestracja: 22 października 2007, 12:20
    Lokalizacja: WrocÂ?aw

    autor: woof » 25 października 2007, 17:42

    popro? j? niech zam??wi probne soczewki np OASYS. johnson bez problemow wysle takie soczewki
    T.M.
    http://www.visioncare.pl - portal dla uÂ?ytkownik??w okular??w i soczewek kontaktowych
    forum.visioncare.pl - forum optyczne
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 25 października 2007, 18:35

    Dokladnie, dopasowanie soczewek NIE polega na od razu sprzedawaniu pudelka... tylko dobiera sie soczewki i te soczewki (2sztuki) masz w cenie badania... i wtedy sie okazuje czy Ci sie sprawdza czy nie...

    poszukaj takiego specjalisty. Kupowanie na wlasna reke niesie pewne ryzyko - o ktorym bylo juz na forum.
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości