ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1
Płyn Renu Multiplus No rub baush and lomb + zapalenie
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    Płyn Renu Multiplus No rub baush and lomb + zapalenie

    autor: zaakochany » 19 października 2007, 00:35

    No wi?c chyba kto? co? wspomnia? na forum o tym p?ynie, ale wole jeszcze raz poruszy? ten temat. Jak ju? wiecie nosze soczewki air optix N&D w trybie dziennym. Zawsze uzywalem plynow solo care aqua lub opti free. Ostatnio skusi?em si? na promocje i kupilem renu + 120ml gratis. Katastrofa, od samego pocz?tku kiedy przyk?ada?em soczewk? do oka, oko szczypa?o jakbym wk?ada? jakie? kwasy. Szczypanie nie ust?powa?o przez ca?ly dzie? i ca?y miesiac noszenia soczewek. Chyba mam jakiegos pecha, bo wszyscy zachwalaj? ten p?yn. Myslalem ze si? musze do niego przyzwyczaic, ale teraz 2 dni w okularach z zapaleniem spojowek sie mecze, oczy szczypia bol?, noi musze nosic okulary. Watpie zeby to byla soczewek, bardzo w to watpie. Boje sie troche, bo baush and lomb, fatalna firma, pure vision omal nie pozbawily mnie mozliwosci noszenia soczewek, ostatnio mia? problemy z plynami, wiec mam rowniez nadzieje ze nie dostane jakies grzybicy czy czegos. bylem u okulistki i okazalo sie ze to lekkie zapalenie spojowek, wiec nic groznego ale moglo byc spowodowane plynem. Sorki, ale mam tego swinstwa jeszcze 3/4 butli wielkiej i 120ml malej(byla gratis?!?!). nie wiem co zrobie, moja siostra ma to samo, nosi zwykle optixy. Czy wy tez mieliscie takie przeboje z tym p?ynem? teraz nie wiem, chyba kupie nowy, bo boje sie do niego wracac. Znienawidzi?em t? firme do konca(bardziej sie nie da :help: juz sie nigdy na nic nie skusze, chocby proponowali soczewki za 1zl plus vat :< wiec chcialbym wiedziec czy ktos z was mial cos podobnego ??
    Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 13:56 przez zaakochany, łącznie zmieniany 1 raz.
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • kuszand
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 31
    Rejestracja: 16 lipca 2007, 13:15
    Lokalizacja: Olsztyn

    autor: kuszand » 19 października 2007, 10:03

    U?ywam Renu praktycznie ca?y czas i mi on odpowiada. Raz kupi?em na pr??b? Solo Care Aqua, jednak szybko z niego zrezygnowa?em (bardzo mi si? soczewki na oku zacz??y ?lizga?). Po powrocie do Renu faktycznie oczy mnie szczypa?y jakie? dwa, trzy dni.
    Nie ca?y czas, jednak czasami naprawd? by?o to mocno odczuwalne. Po?niej wszystko by?o ju? ok i do dzi? nie mam problem??w z p?ynem Renu.
    Nie wiem, mo?e te p?yny si? nie lubi? :)
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 19 października 2007, 14:05

    Ja te? mia?em ReNu Mulitplus ale ostatnio zmieni?em na Opti Free Express kt??ry jest du?o lepszy.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 19 października 2007, 14:11

    ja kupilem teraz 6sztuk purevision i dostalem 120 ml multi gratis ale jak mowicie ze takie cyrki to nawet go nie otwieram. Optifree najlepszy i tyle :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • aqnieshka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 października 2007, 19:46
    Lokalizacja: Pozna??

    autor: aqnieshka » 20 października 2007, 20:00

    Od 4 miesi?cy u?ywam soczewek Air Optix i p?ynu Solo Care Aqua no i w?a?nie chcia?am zmieni? szk?a na Soflens 59 oraz p?yn na RenuMultiplus. Ale po tym co przeczyta?am na r???nych forach zaczynam si? zastanawia? czy jest sens ;] Czy kto? u?ywa mo?e soczewek Soflens i chwali je sobie? Mo?e zmienie tylko szk?a na Soflens a przy p?ynie Solo Care zostane.. <dilemma> :)
    Aqnieshka
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 21 października 2007, 10:18

    teoretycznie ta zmiana nie ma sensu. Zmieniasz lepsze na gorsze=gorzej dla twoich oczu. Airoptix to soczewki silikonowe-hydrozelowe z wiekszosza przepuszczalnoscia tlenu co zmniejsza ryzyko niedotlenienia rogowki zwlacza jesli nosisz soczewki przez wiele godzin.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Erika1987
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 13
    Rejestracja: 04 lutego 2007, 15:39
    Lokalizacja: Lublin

    autor: Erika1987 » 21 października 2007, 13:12

    Ja u?ywa?am soflens i p?yn ReNu i to naprawde by?o straszne... Teraz soczewki mam takie same a plyn solo care aqua i jest spoko;) oczywi?cie tez uwa?am ze skoro nosisz air optixy to nie ma sensu ich zmieniac, chyba ze zadecyduj? wzgl?dy finansowe.. To spokojnie mo?esz po??czyc soflensy i p?yn solo care :tak:
  • kuszand
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 31
    Rejestracja: 16 lipca 2007, 13:15
    Lokalizacja: Olsztyn

    autor: kuszand » 07 listopada 2007, 14:12

    U?ywa?em soflens??w 66 i by?y to dobre soczewki (jak dla mnie lepsze od acuvi i focus??w). Zmieni?em je na purevision. I zawsze u?ywa?em p?ynu renu i bylo ok. Gdy przeszed?em na purevision kupi?em solo care aqua (chwalony na forum) i... nie pasowa? mi za bardzo (soczewki ?lizga?y mi sie na oczach-co potwierdzi?a nawet moja wizyta u okulisty). Po powrocie do renu wszystko by?o ok.
    My?l? ?e sprawa doboru p?ynu jest bardzo indywidualna, tak jak w przypadku soczewek.
    Wi?c nie nale?y si? zra?ac tylko zakupic ma?e opakowanie p?ynu i spr??bowac.
ODPOWIEDZ Posty: 8 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 10 gości