ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
Problem z soczewkami B&L
  • intuition
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 września 2007, 10:28
    Lokalizacja: Rzesz??w

    Problem z soczewkami B&L

    autor: intuition » 20 września 2007, 13:49

    Kupi?am w?a?nie soczewki soflens i mam du?y problem, poniewa? du?o gorzej i mniej wyra?nie w nich widz?!U?ywa?am ju? soczewek tej firmy kilka lat temu i by?am zadowolona.Komfort oka ok!Przez jaki? czas u?ywa?am r???nych soczewek ale miewa?am r???ne problemy z sucho?ci? oka.Ostatnio zam??wi?am te i w czasie czekania na dostaw? u?ywa?am iwear miesi?czne.Moja wada to -5,00 i -5,25,promie? standardowy.Soczewki wygl?daj? ok,data wa?no?ci ok,parametry ok a jednak po za?o?eniu r???nica jest kolosalna,jakbym za?o?y?a soczewki o s?abszej mocy!No i teraz zosta?am z 10 soczewkami,kt??re si? nie nadaj? :placze: Jak to si? sta?o???co to znaczy??jakie mam teraz kupi?,?eby nie by?o takiej wpadki??
    Intuition:)
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 20 września 2007, 14:00

    Hmm nast?pnym razem proponuj? skonsultowa? sie z lekarzem okulist? przed zmian? soczewek w zakresie firmy i modelu :) A pozosta?e 10 soczewek komu? odsprzeda? :) w ko?cu nie s? u?ywane :) Tylko trza podac dok?adne parametry, by tamten kto? nie mia? takiego samego problemu

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • intuition
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 września 2007, 10:28
    Lokalizacja: Rzesz??w

    autor: intuition » 20 września 2007, 15:06

    a no w?a?nie soczewki by?y zaakceptowane przez mojego okulist? i optyka r??wnie?!poza tym jak zaznaczy?am ju? ich u?ywa?am kiedy? i to nie by? m??j kaprys tylko mia?y poprawi? komfort widzenia :mur:
    Intuition:)
  • snake001
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 4
    Rejestracja: 21 sierpnia 2007, 16:07
    Lokalizacja: Ruda Â?lÂ?ska

    autor: snake001 » 21 września 2007, 02:07

    a nie kupowalas na [nazwa - regulamin] np tych soczewek?
    ja sie nie znam na tyle dobrze zeby ci tu cos doradzac, aczkolwiek moja dziewczyna miala podobny problem, w sklepie kupowala soczewki (tez baushe zreszta) i zawsze ok, a raz sprobowala na [nazwa - regulamin] i odsylala je z powrotem..

    to tylko tak mi sie nasunelo jako pierwsze po tym co napisalas..
  • kuszand
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 31
    Rejestracja: 16 lipca 2007, 13:15
    Lokalizacja: Olsztyn

    autor: kuszand » 24 września 2007, 15:45

    Mia?em co? podobnego. U?ywa?em soflens??w 66 i by?em z nich bardzo zadowolony, jednak raz nie mog?em ich dosta? wi?c wzi??em iwear'a ( jak dla mnie pora?ka). Po konsultacji z okulist? wzi??em Pure Vision (te? Baush&lomb), moc soczewek taka sama. Okaza?o si?, ?e gorzej w nich widzia?em i po kolejnej wizycie u okulisty zam??wi?em soczewki o nieco wy?szej mocy, (chyba 0,25 wi?cej na ka?de oko) i wszystko powr??ci?o do normy.
    Okulista stwierdzi?, ?e nie powinno by? tak, ?e w soczewkach r???nych firm (o tej samej mocy) widz? r???nie. Uznali?my wi?c, ?e wzrok mi si? nieco pogorszy? :)
    Co do zakupionych soczewek to ja mia?em to szcz??cie, ?e kupowa?em pojedynczo na pr??b? wi?c na tym nie straci?em.
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 12 gości