ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Zmiana Soflens66 na Pure vision
  • kuszand
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 31
    Rejestracja: 16 lipca 2007, 13:15
    Lokalizacja: Olsztyn

    Zmiana Soflens66 na Pure vision

    autor: kuszand » 16 lipca 2007, 14:01

    Witam wszystkich.
    Mam par? pyta? i by?bym wdzi?czny za odpowied?.
    Ot??? ostatnio przy zakupie soczewek w salonie [nazwa regulamin] (Soflens66) pani poinformowa?a mnie ?e ju? ich nie produkuj? (zosta?y wycofane ze sprzeda?y). Czy kto? wie co? na ten temat?. W zwi?zku z tym uda?em si? do mojego okulisty, kt??ry jednak nic nie s?ysza? o wycofaniu tych soczewek, ale poleci? mi Pure Vision (jako ?e mia?em ju? wcze?niej coczewki Acuve oraz Fokusy i ich nie tolerowa?em).
    Znalaz?em ju? w internecie sklepy gdzie mog? bez problemu zakupi? soczewki Soflens66 ale jednak zastanawiam si? nad zmian? na Pure Vision jako ?e maj? lepsze parametry (a cena w internecie jest identyczna).
    Czy kto? ju? mo?e zmienia? soczewki Soflens66 na Pure Vision?
    Jaka jest wasza opinia na ten temat?
    Martwi? si? troch? zmian?, gdy? wcze?niej zanim doszed?em do soczewek Soflens66 to odrzuci?em 2 czy 3 i niechcia?bym przez to znowu przechodzi? :)
    Dodam ?e nie zamierzam soczewek Pure Vision nosi? bez zdejmowania na noc (no chyba ?e w wyj?tkowych sytuacjach).
    Z g??ry dzi?ki za odpowiedzi
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 16 lipca 2007, 19:33

    Na stronie Bausch&Lomb nic nie pisze ?e te soczewki s? wycofywane. A je?li chcesz zmieni? na Purevision kup sobie najlepiej najpierw jedn? par? i sprawdzisz. Nie powinno by? problem??w, ale jednak jak ju? kupisz to lepiej p??jd? do okulisty niech sprawdzi czy soczewka dobrze le?y na oku, je?li ma inne parametry ni? Soflens66. W internecie jest sporo dobrych opini o tych soczewkach.
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 16 lipca 2007, 19:45

    kuszand pisze: Ot??? ostatnio przy zakupie soczewek w salonie [nazwa regulamin] (Soflens66) pani poinformowa?a mnie ?e ju? ich nie produkuj? (zosta?y wycofane ze sprzeda?y)
    Moze [nazwa regulamin] je wycofuje u siebie, bo sa dostepne w sprzedazy bez problemu. Jedyne co to firma B&L odswieza swoje opakowania i niektorym produktom zmieniaja nazwy... wszystko jest na stronie oficjalnej firmy B&L http://www.twoje-soczewki.pl/index.php? ... osci&nid=1
  • kuszand
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 31
    Rejestracja: 16 lipca 2007, 13:15
    Lokalizacja: Olsztyn

    autor: kuszand » 16 lipca 2007, 21:26

    Dzieki za informacje.
    Martwi?em si?, bo my?la?em ?e b?d? musia? kupi? ca?e opakowanie nowych soczewek (w miom przypadku = 2 opk.). Jednak okaza?o si? ?e za rozs?dn? cen? mog? kupi? pojedynczo na pr??b?, wi?c nie ma problemu.
    Jeszcze raz dzi?ki
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości