ODPOWIEDZ Posty: 13 Strona 1 z 1
Naczynka co jest grane ?
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    Naczynka co jest grane ?

    autor: woozie » 03 czerwca 2007, 10:01

    Od jakiegos tygodnia po tych 6-7 godzinach snu (bez soczewek oczywiscie) moje oczy wygladaja jakbym spal co najmniej z 10 godzin w Optimach :/ Pozniej oczywiscie w czasie dnia troche tych naczyniek znika(albo nie sa juz tak wyrazne) nawet jak nosze soczewki ?

    Co jest qrde ? Mial ktos cos podobnego ? Czym to moze byc spowodowane ? Od 4 dni nie nosze juz soczewek i ciagle to samo ?
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    wolbashi
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 184
    Rejestracja: 14 grudnia 2006, 18:49
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: wolbashi » 03 czerwca 2007, 11:50

    wiesz co a mo?e po prostu za du?o komputera, telewizji, ksi??ek, gazet; oczy si? m?cz?, zbyt kr??tko ?pisz/odpoczywasz. Mo?e to jest przyczyn?, przem?czasz si?.

    pozdrawiam
    W.
    JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 03 czerwca 2007, 12:38

    wolbashi pisze:wiesz co a mo?e po prostu za du?o komputera, telewizji, ksi??ek, gazet; oczy si? m?cz?, zbyt kr??tko ?pisz/odpoczywasz. Mo?e to jest przyczyn?, przem?czasz si?.
    no wol wszystko sie zgadza sesja na karku wiec non-stop w ksiazkach, komp 4-5 godzin snu i ostanio niestety musialem tez zakraplac oczy roznymi rodzajmi kropli bo mialem zapalenie lekkie. Cholera a jak na razie nie zanosi sie na przerwe w takim trybie zycia :/

    tylko dziwna sprawa bo dlaczego te naczynka sa tak bardzo widoczne po wypoczynku(sen) ? wiem ze do zamknietego oka dociera znacznie mniej tlenu ale czy to o to tu chodzi ? One sa duzo bardziej widoczne po drzemce niz po tych 8h w soczewkach :/
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    armani
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 287
    Rejestracja: 18 maja 2007, 12:58
    Lokalizacja: krk

    autor: armani » 03 czerwca 2007, 15:28

    Ja mam praktycznie zawsze jakies naczynka widoczne :maruda: okulistka mi tylko powiedziala ze mam wrazliwe oczy i tyle... sam teraz tez zrobilem sobie przerwe na weekend od soczewek, choc mam N&D i nic nie znika, chyba taka juz uroda tych naszych bialek :mrgreen:
    woozie pisze:moje oczy wygladaja jakbym spal co najmniej z 10 godzin w Optimach
    No chyba nie jest az tak zle? :P
    \
  • Awatar użytkownika
    OLivier
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 27
    Rejestracja: 04 kwietnia 2007, 15:57
    Lokalizacja: EÂ?k

    autor: OLivier » 04 czerwca 2007, 00:31

    a ja to tylko w okresie letnim budze sie na maxa czerwonymi oczami ale tylko dlatego ze mam alergie i Ooo :/ :wstyd:
    OLivier
  • Debian
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 352
    Rejestracja: 05 sierpnia 2006, 13:02
    Lokalizacja: Ziemia

    autor: Debian » 04 czerwca 2007, 20:57

    Woozie te naczynka kt??re widzisz po d?ugim siedzeniu przy komputerze lub czytaniu s? cz?ste i raczej nie s? spowodowane soczewkami kontaktowymi. Maj?c soczewk? na oku, oko ma mniej dost?pu do tlenu. Broni si? tworz?c naczynia krwiono?ne kt??re wrastaj? w rog??wk?. Taki proces nie zrobi si? w kilka dni lub miesi?c, ale po kilku latach. Na pocz?tku sam nie zauwa?ysz wrastaj?cych naczynek tylko bada Ci je okulista specjalnym narz?dziem. Dopiero gdy b?dzie to bardziej zaawansowane to b?d? widoczne go?ym okiem i wtedy ju? nie znikn?. ?eby nie wrasta?y naczynkai bardzo wa?ne r??wnie? czyszczenie soczewek i wizyty u okulisty. Je?li du?o wro?nie to wtedy nie b?dziesz m??g? zrobi? sobie operacji oczu.

    Tak wi?c Ty masz czerowne oczy zapewne przez ten tryb ?ycia.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 05 czerwca 2007, 00:55

    tak czy tak te naczynka nie wygladaja zbyt ladnie i pasowalo by sie tego pozbyc
    tak chyba byc nie powinno jak sie patrzy na innych i ich biale oczy to az zazdrosc bierze :P
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 22 czerwca 2007, 16:07

    proclear s? the best!!!! w porownaniu do oasys s? wspania?e, zdarza sie ze nosze je 20 godzin i oczy mam bielutkie. zdarza sie nawet ze w nich spie popoludniami, budze sie noi mam troche oczy wampirka, ale po 20min znowu bielutkie. no naprawde, jush ich nie zmienie
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 22 czerwca 2007, 17:05

    ha mowilem :) to na prawde dobre soczewki :)
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Awatar użytkownika
    modern
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 70
    Rejestracja: 09 marca 2007, 18:33
    Lokalizacja: Lublin

    autor: modern » 28 września 2007, 17:51

    Ups co jest... pierwszy raz spa?em w Oasysach ok 7-8 h ale to przez przypadek..... bo po imprezie zapomnialem ich zdj??... czekalem cierpliwie.... 3 dzien mija a oczy s? nadal czerwone i jest widocznych duzo naczynek szczegolnie po bokach.... qrde... oczywiscie soczewki odstawilem.... co mam robic....
    Air Optix Aqua + Solo Care Aqua
  • aniula
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 127
    Rejestracja: 25 lipca 2007, 23:39
    Lokalizacja: wrocek

    autor: aniula » 28 września 2007, 18:02

    Modern a masz jakie? inne objawy? swedzenie, pieczenie, ?azwienie? Mo?e po porstu podra?ni?e? oczka? Stosowa?e? jakie? kropelki np. ?agodz?ce, nawil?aj?ce? Chyba trzeba b?dzie si? wybra? do lekarza :>
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 28 września 2007, 18:05

    nie martw sie, kiedy ja spalem w oasisach tez mialem problemy z zcerwonymi oczami. to dlatego ze maja ten gowniany hydraclear, ktory nie jest rekomendowany do spania, i co z tego ze maja 147 dk/t, poprostu nie mozna w nich spac, ja tez mialem strasznie czerwone oczy po drzemce z oasisach dlatego kupilem air optix night and day, w nich kiedy spie w sozczewkach czy bez wogole nie mam problemu z czerwoymi oczami, porpostu moje oczy wygladaja jakbym codziennie sie super wysypial, a spie czasami po 5h. polecam soczewki silikono-hydrozelowe ale nie acuvue, bo ja mialem problemy z nimi. jak chcecie ja acuvue nie polecam... w air optixach nie spie na codzien ale zdarza sie ze nosze je dlugo w dzien i spie w nocy i mam bielutkie oczy, sprobuj modern...
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Awatar użytkownika
    modern
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 70
    Rejestracja: 09 marca 2007, 18:33
    Lokalizacja: Lublin

    autor: modern » 28 września 2007, 20:21

    U mnie wystepuje tylko przekrwienie i te naczynka..... jakos mnie zniechecily te Oasys.... wybieram sie na wizyte kontrolna i w perspektywie mam wypr??bowanie Air Optix N&D a w przyszlosci Biofinity :)
    Jakos coraz mniej jestem zadowolony z J&J moze warto zmienic :)

    P.S. Dzis zakupilem Visine i juz troszke ustepuje :) mam nadzieje ze wkr??tce bedzie jak dawniej :) pozdrawiam
    Air Optix Aqua + Solo Care Aqua
ODPOWIEDZ Posty: 13 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości