ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Wybór najlepszych szkieł pod moją wadę wzroku
  • Judyta
    Posty: 0
    Rejestracja: 13 lipca 2017, 20:48

    Wybór najlepszych szkieł pod moją wadę wzroku

    autor: Judyta » 13 lipca 2017, 21:18

    Jestem na etapie zakupu pierwszych w życiu okularów.
    Bardzo zależy mi na jak najlepszej powłoce zabezpieczającej oczy przed wszystkim podczas pracy przy komputerze oraz wysokiej jakości i trwałości szkieł.
    Proszę, napiszcie mi, jaką markę szkieł wybrać oraz jakie powłoki powinny posiadać?
    Zależy mi na konkretnej informacji, jaką mam przekazać optykowi, np konkretny model, markę oraz nazwę powłok, jakie soczewka powinna posiadać.
    Budżet na szkła to ok. 600zł za komplet - jeśli coś naprawdę dobrego będzie nieco droższe, jestem skłonna dopłacić.
    Poniżej zamieszczam "wadę" wzroku, jaką posiadam - po kliknięciu większe foto.

    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Wybór najlepszych szkieł pod moją wadę wzroku

    autor: optometrysta.pl » 13 lipca 2017, 23:20

    A może najpierw warto udać się do optyka, porozmawiać aby przedstawił Pani swoją ofertę. Potem ewentualnie skonfrontować. Dlatego, że nie każdy optyk współpracuje z firmą A, B czy C. A wiele jest dobrych firm posiadających dobre produkty w swojej ofercie. Poza tym ceny nie są sztywne, każdy ma jakieś promocje, swoje ceny. Tak samo z oprawkami.
  • Judyta
    Posty: 0
    Rejestracja: 13 lipca 2017, 20:48

    Re: Wybór najlepszych szkieł pod moją wadę wzroku

    autor: Judyta » 14 lipca 2017, 10:19

    U optyka byłam, ale rozmowa odbyła się na zasadzie, a może to, a może tamto... Bez info czy marka jest dobra czy nie. Byłam w sieciówce, i chciałabym uniknąć polecania produktu na który sprzedawca obecnie ma największą prowizję. Zależy mi na najlepszej jakości szkieł. Gdybym uzyskała odpowiednie info, to mogłabym jasno przedstawić oczekiwania czy też wymagania odnośnie produktu.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości