ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Poszukiwane oprawki + pytanie
  • piec
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 05 grudnia 2011, 13:17
    Lokalizacja: Gorlice

    Poszukiwane oprawki + pytanie

    autor: piec » 05 grudnia 2011, 13:56

    Witam
    Od dawna poszukuje okrągłych oprawek okularów, grubych i w miarę niewielkich (nie chce wielkich kół tylko drobne i zgrabne).

    Niestety u nas nie mogę niczego takiego znaleźć, moje pierwsze pytanie czy znacie sklep w którym można dostać podobne?

    Pytanie numer dwa, to pytanie o już znalezione okulary. Tzn znalazłem oprawki w sklepie internetowym, jednak w nazwie widnieje słowo Sunglasses. Ja szukam zwykłych okularów nie przeciwsłonecznych. Czy te z linku poniżej nadają się do tego, czy rzeczywiście tylko i wyłącznie jako przeciwsłoneczne.

    Obrazek

    Bardzo proszę o podpowiedź lub podanie sklepu z podobnymi okularami.
    Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2011, 14:23 przez piec, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 07 grudnia 2011, 01:00

    Oprawka ze zdjecia raczej nie nalezy do najlepszych. Wydaje mi sie, ze firma Sunoptic ma cos czego Pan szuka. Maja przygotowane katalogi dla optykow. Moze ktos Panu chociaż pokaze i ewentualnie zamowi dla Pana. Prosze pytac w salonach optycznych.

    pozdrawiam
    Adek
  • CzytajacyForum
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 87
    Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 10:51
    Lokalizacja: Kraków

    autor: CzytajacyForum » 28 grudnia 2011, 19:26

    Moim zdaniem warto szukać w internetowych salonach optycznych. Tam masz zdecydowanie największy wybór,a i cena może być dużo niższa.
    www.optica.pl - markowe okulary, szkła, gogle, soczewki, płyny.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości