ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
pierwsze okulary
  • basha
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 02 września 2011, 19:39
    Lokalizacja: wielkopolska

    pierwsze okulary

    autor: basha » 02 września 2011, 19:59

    mam pytanie.niedawno byłam na badaniu wzroku w salonie optycznym. optyk wykrył wadę ale skupił się na problemie z widzeniem obuocznym (miałam uraz, pod lewym okiem mam jeszcze bliznę po uderzeniu) więc nie dowiedziałam się jaka to wada (czy "plus" czy "minus"). poza tym powiedział że oczy same tę wadę wyrównują i nie ma potrzeby noszenia okularów. ponieważ miałam jednak problem z pracą przy komputerze i czytaniem poszłam do okulisty. drugie badanie i okulary +0,25 na lewe i na prawe oko do bliży. widzenie trójwymiarowe poprawne ale oko pod którym było uderzenie podobno trochę zezuje.
    moje pytanie dotyczy okularów. mam je od paru dni widzę w nich dobrze. są do komputera i czytania ale po dłuższej pracy z nimi łzawią i bolą mi oczy. gdy natomiast je ściągam widzę przez jakiś czas nieostro albo co dziwniejsze na przemian ostro i nie. czuję ponad to dziwny ucisk z tyłu oczu i u nasady nosa. co może byc tego wszystkiego przyczyną?
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 04 listopada 2011, 09:58

    Jeżeli chodzi o ucisk,to na początku możesz odczuwać właśnie taki dyskomfort związany z noszeniem okularów,tym, bardziej że są to Twoje pierwsze okulary. To optyk nie powiedział Ci dokładnie jaka to wada wzroku? Bardzo dziwne...
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości