ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
zaczerwienione oko
  • hanler
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 09 maja 2010, 15:23
    Lokalizacja: sased

    zaczerwienione oko

    autor: hanler » 09 maja 2010, 15:25

    Witam!

    Wczoraj po raz pierwszy nałożyłem soczewki. Męczyłem się długo, razem chyba prawie godzinę. Zauważyłem, że na prawe oko widzę świetnie i nie odczuwam, że mam coś na oku. Zaś soczewka na lewym oku trochę mi jakby przeszkadzała, nie wiem jak to nazwać, a naczynka na oku zaczerwieniły się. Moje widzenie lewym okiem nie było ostre, po prostu było złe. Niby ze średniej odległości jeszcze dobrze, ale z dalekiej kontury przedmiotów były zamazane. Myślałem, że może soczewka nie jest czysta. Chciałem ją zdjąć, ale unieruchomiła się. Wpuściłem kilka kropel płynu, a następnie trochę podważyłem ją paznokciem. Zaczęła się poruszać. Ze zdjęciem męczyłem się chyba z pół godziny, przeczyściłem i znów nałożyłem. Dalej miałem lekkie poczucie, że coś mam w oku. Dalej było ono czerwone. Zdjąłem więc soczewki, a oko dalej jest czerwone, lecz coraz słabiej (czerwone) i widzę coraz wyraźniej. Czy te problemy mogą być związane z tym, że podrażniłem oko, dotykając je tyle razy, póki nałożyłem i zdjąłem soczewkę? Bo zawsze miałem białe oczy, nigdy nie były chyba ani trochę czerwone. Pod dolną powieką znajduje się trochę takiego dziwnego białego płynu, co to może być?

    Z tym czerwonym okiem to rozumiem, ale po zdjęciu soczewek wydaje mi się, że widzę trochę słabiej prawym okiem niż jeszcze przed zakładaniem. A z lewym okiem jest tak, jak wyżej opisałem.

    Pozdrawiam!
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 09 maja 2010, 17:15

    Po pierwsze - czemu pierwsza aplikacja miała miejsce w domu, a nie w gabinecie?
  • hanler
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 09 maja 2010, 15:23
    Lokalizacja: sased

    autor: hanler » 09 maja 2010, 18:24

    Nawet nie zaproponowano mi tego, ale wszystko było dokładnie wyjaśnione. Dzisiaj już dosyć szybciutko założyłem, nie pchałem tak palców do oka. W lewym oku dziś mi też nie przeszkadza, ani zaczerwienienie się nie zwiększyło. To pewnie temu, że gdzieś jakiś włosek się zawieruszył lub za dużo męczyłem oko, póki udało mi się nałożyć soczewki. Ale już chyba jest dobrze, zobaczymy jak zdejmę wieczorem i jak będzie się czuło oko rano.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 09 maja 2010, 21:12

    Marsz do gabinetu z reklamacją! Dobór soczewek polega na obejrzeniu ich na Twoich oczach! Bez tego możemy sobie tylko gdybać, czy to paproch, podrażnienie płynem czy coś innego...
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 10 czerwca 2010, 13:38

    Powinieneś jak najszybciej udac się do salonu w którym zakupiłeś dane soczewki i zgłosić reklamację.
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości