ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
okulary do komputera i wynik badania
  • omias
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 stycznia 2010, 16:09
    Lokalizacja: Sosnowiec

    okulary do komputera i wynik badania

    autor: omias » 25 stycznia 2010, 22:51

    Witam,badałem sobie wzrok i wyszła mi taka wadaObrazek czy to coś poważnego?spędzam codziennie sporo czasu przed komputerem czy muszą być szkła korekcyjne czy wystarczą zerówki z dobrymi filtrami?wykupiłem recepte na okulary ze szkłami do dali -0,25 z filtrami ale do komputera niezbyt mi służą dlatego poradzcie mi proszę jakie byłyby najlepsze szkła w moim przypadku tylko do komputera .pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2010, 22:52 przez omias, łącznie zmieniany 1 raz.
  • mexx
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 302
    Rejestracja: 06 sierpnia 2008, 10:18
    Lokalizacja: Polska

    autor: mexx » 26 stycznia 2010, 18:59

    To nie jest badanie. To ma więcej wspólnego z bajerem dla przyciągnięcia klienta niz z badaniem. Proponuje pójść do specjalisty, zdefiniować swoje ewentualne problemy i zrobić rzeczywiste badanie. Na podstawie tego wydruku nie można nic powiedzieć.
  • OptiShop
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 10
    Rejestracja: 19 maja 2010, 10:29
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OptiShop » 21 maja 2010, 22:14

    Są specjalne okulary które możesz zakładac podczas pracy na komputerze,ale generalnie rzecz biorąc warto skosultowac się dobrym okulistą. Konsultowałes sie w ogóle z jakimś lekarzem w tej sprawie?
  • Awatar użytkownika
    Adekboss1
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 385
    Rejestracja: 01 lutego 2009, 14:04
    Lokalizacja: Poznan

    autor: Adekboss1 » 08 czerwca 2010, 16:17

    Za taki swistek sie nie placi zadnemu specjaliscie. To nie recepta, nikt nie bierze za to odpowiedzialnosci bo jest to wynik nie uscislony i bez podpisu.

    "wykupiłem recepte na okulary ze szkłami do dali -0,25 z filtrami"

    Przepraszam ale jak mam to rozumiec? :)[/quote]
    Adek
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 10 czerwca 2010, 13:20

    W sumie to także nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi. Zapłąciłeś komuś za tzw: "receptę"?
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości