ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Acuvue true eye- opinie
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    Acuvue true eye- opinie

    autor: zaakochany » 11 września 2009, 19:24

    Witam ponownie, widzę, że forum lekko zastygło;-)
    Przejdę do konkretów. Zamierzam ocenić nowe soczewki J&J, acuvue true eye. Kupiłem ostatnio jedno pudełko , drogo, bo stówa za 15 par, no ale niech będzie. Wrażenia?
    Świetne soczewki, nosze je teraz pierwszy dzień od 5 rano i nie czuję ich wcale, obraz się nie zamazuje i oczy są białe i w bardzo dobry stanie. Komfort porównywalny do Biofinity. Przy komputerze również nie wysychają. Świetnie się centrują, nie ma z nimi żadnych problemów. Ocenię jeszcze po kilku dniach noszenia. Póki co- inwestycja się opłacała! Polecam!!!Oczom suchym, szybko męczących się i wrażliwych. Jedyne jednodniówki, które nie wysychają i można je spokojnie nosić cały dzień. Brawo J&J!
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 13 września 2009, 16:15

    Zgadzam się. W Dailies po paru godzinach mam dość, nie udało mi się w nich wytrzymać całego dnia od rana do nocy nawet z pomocą kropelek - zużyłam je głównie na basen, mając na oczach max. 4 godziny.

    TruEye nie wysychają, nie czuć ich, a przy okazji są łatwe w manipulacji. Po założeniu wydają mi się nieco za duże na moją ciasną rogówkę, ale dopasowują się, są bardzo miękkie i elastyczne jak na silikonówki.

    Za pierwszym razem popełniłam błąd i założyłam je w dość intensywnym dniu - wczesna pobudka, mocny makijaż, praca 8h przy kompie, impreza, alkohol. To nie są dobre warunki do testów ;) Po pracy już miałam mgłę przed oczami, ale na szczęście miałam ze sobą krople. W zwykłym dniu nic takiego mi się nie działo, a jak wyzdrowieję, to planuję je przetestować w górach, w innym powietrzu i w wysiłku.

    Moja koleżanka przed ślubem zdecydowała się na jednodniówki, dostała w salonie właśnie TruEye w ramach promocji Acuvue. Bardzo szybko się do nich przyzwyczaiła, na weselu bawiła do białego rana, a teraz wydaje mi się, że myśli o częstszym odstawianiu okularów na rzecz soczewek :)

    Reasumując, to kolejne Johnsony, na które nie mogę narzekać. Póki co, nie wiem czy zdecydowałabym się na noszenie ich zamiast Oasys - nie tylko ze względu na cenę, lecz też na wytrzymałość, w Oasys czuję się pewnie od rana do nocy. Będę się ich trzymać jako jednodniówek.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 04 października 2009, 23:38

    Przetestowałam je dziś w wysokich górach przy halnym i ostrym słońcu (z drzemką w aucie). Rewelka :) W ogóle nie czułam na oczach, nie wyschły. Zapomniałam, że je noszę, nie musiałam używać kropli. Mgiełka nie wystąpiła, ale i tak po ogarnięciu się po powrocie z wycieczki zaraz je zdjęłam. 15 godzin w dość ekstremalnych warunkach to bardzo satysfakcjonujący wynik wytrzymałości TruEye.
  • Krakuska
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 06 października 2009, 09:56
    Lokalizacja: Kraków

    autor: Krakuska » 06 października 2009, 10:12

    Też jestem nimi zachwycona, wzięłam na wakacje nad morzem. Potwierdzam: przetrwały słoną wodę, wiatr, całe dnie na słońcu, rower i nocne imprezy :) Gorzej z dymem papierosowym, ale generalnie moje oczy źle na niego reagują, więc nie ma się co dziwić. Znalazłam w sklepie internetowym za 75 zł, widać, że przez internet jest jednak taniej :tak:
    Ostatnio zmieniony 06 października 2009, 10:13 przez Krakuska, łącznie zmieniany 1 raz.
  • masterr
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 01 lutego 2010, 18:01
    Lokalizacja: Wodzisław

    autor: masterr » 10 lutego 2010, 13:53

    Ja też jestem nimi zachwycony :) Już 4 dni noszę je od 7.00 do około 18.00 - tak jak zalecił okulista i wszystko jest w pożądku :]
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 15 marca 2010, 13:58

    Tak,w sklepach internetowych jest zdecydowanie taniej,nie ma co ukrywac. Wystarczy tylko trafic na uczciwego sprzedawce.
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości