Zablokowany Posty: 2 Strona 1 z 1
KILKA PYTAŃ O SOCZEWKI KTÓRE KAŻDY KIEDYŚ ZADAŁ
  • Adź
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 19:29
    Lokalizacja: z Nienacka

    KILKA PYTAŃ O SOCZEWKI KTÓRE KAŻDY KIEDYŚ ZADAŁ

    autor: Adź » 16 sierpnia 2009, 13:42

    :help: Witam wszystkich, to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość jeśli moje pytania sie pojawiły wcześniej. Otóż przejde do pytań które mnie nurtują i licze że jakiś miły i pomocny forumowicz/ka na nie odpowie:

    1. Mniej niż 1 miesiąc nosze soczewki kontaktowe (Bausch&Lomb SofLens 59%) i najwyższy czas je wymienić tylko mam problem jak odróżnić który pojemniczek jest na lewe oko a który na prawe ( chyba jest to ważne skoro mój okulista powiedział że musze przestrzegać by nie pomylić soczewek) (moja wada to -2.50 na obydwoje oczu)

    2. Jak sie ma noszenie soczewek kontaktowych a przesiadywanie przed komputerem. Czy lepiej je (soczewki) ściągnąć i siedzieć w okularach? w okularach i soczewkach(wogóle nie wiem czy tu można) nie mam filtra

    3. Jakie soczewki są najbardziej opłacalne (dla wrażliwych oczu) bo za te płace 130 złotych na 3 miesiące co mi daje 520 za rok! a zaczynam studia w innym mieście nie nie stać mnie na taki wydatek

    Spisałam sie ostro, wiem żę ogrom tego przeraża ale z góry dziękuje jeśli ktoś odpowie
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 16 sierpnia 2009, 18:30

    Witaj, wszystkie pytania już się przewinęły przez forum, więc wątek zamykam.

    Polecam skorzystanie z wyszukiwarki lub przejrzenie ostatnich kilku stron, np.

    - odróżnianie stron
    - wątek ogólny na kilka pytań i przemyśleń
    - wpływ komputerów na suchość oczu
    - zakupy w internecie
    - ceny soczewek
    - ogólnie o płynach w różnych cenach
Zablokowany Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości